Японські виробники товарів для риболовлі відомі відмінною якістю, технологічністю і зручністю кожної моделі. Gamakatsu є яскравим представником таких марок. Бренд існує вже понад шістдесят років і за цей час домігся визнання у всьому світі. Його головний принцип: «Природа і технології». Компанія намагається розробляти не тільки технологічні, але і безпечні для навколишнього середовища снасті.

Історія і особливості компанії Гамакацу

Перші моделі гачків під цією маркою вийшли на ринок в далекому 1955 році. Тоді це була невелика майстерня, в якій вся продукція виготовлялася вручну. Через трохи менше 10 років, в 1963, підприємство автоматизувало виробництво і майже відразу ж вийшло в лідери в рідній Японії. Сьогодні Gamakatsu знають і люблять рибалки усього світу.

Бренд не завищує ціни на свій асортимент. Якісні рибальські гачки доступні широкому колу споживачів. Їх виробляють з чудово очищеної високовуглецевої сталі, тому вони дуже точні. А жала неймовірно гострі завдяки особливій технології хімічного заточення.

Виробник використовує передову систему загартування. При ній кожен виріб нагрівається до певної температури, підібраною конкретно для нього. Ідеальні температурні умови і подальше охолодження в маслі зміцнюють гачки Гамакацу.

Рибалки зазначають і форму виробів. Жало гачка направлено всередину. Це принципово нове рішення, розроблене досвідченими технологами, виводить рибну ловлю на абсолютно новий рівень і дозволяє звести ризик для здоров'я риби до мінімуму. Гачок легко витягається з пащі риби, що не завдавши їй великої шкоди.

Продукція Gamakatsu робить спортивну риболовлю простим і приємним заняттям. З її допомогою легко зловити форель, окуня, коропа, сома, щуку, судака, плотву, ляща та інші види риб.