Мастила для риболовних котушок полегшують їх використання і продовжують термін служби виробу. High Tech Aerosol - виробник висококласних мастил в форматі аерозолю. Продукція українського бренду відрізняється європейською якістю і підвищеною ефективністю. Це кращий вибір для обслуговування снастей з відмінним балансом ціни і якості.

Переваги бренду High Tech Aerosol

Компанія заявляє, що випускає інноваційні продукти в аерозольній упаковці. І це дійсно так. При їх виробництві спираються на німецькі стандарти якості і технологію HTA MUNICH GmbH, що чудово зарекомендувала себе на ринку. Поєднання новітніх розробок, багаторічного досвіду і суворого контролю за всіма етапами робить продукцію торгової марки дуже ефективною.

Консистентні і синтетичні аерозолі практично не мають аналогів. Вони підходять для регулярного використання. Добре змащують рибальські снасті, продовжуючи термін їх експлуатації, відштовхують вологу і захищають метал від корозії. Також вони дозволяють не переживати про стан котушки і спокійно ловити рибу в будь-яких умовах.

У компанії є власна лабораторія. Вона тісно співпрацює з найбільшими дослідницькими центрами і завжди прислухається до оцінки кінцевого споживача. Використовує перевірені напрацювання німецьких вчених і унікальний досвід українських фахівців.

У складі мастил High Tech Aerosol високоякісні компоненти, які відповідають найвищим світовим стандартам. Тому продукція екологічна і безпечна, наскільки це можливо.

Рішення бренду вже не один рік допомагають людині з повсякденними проблемами. Серед яких і обслуговування пристроїв для рибного лову. Аерозолі однаково добре працюють при різному тиску і швидкості ковзання, і в прісній, і в морській воді. Ознайомитися з ними докладніше можна в нашому каталозі.