Коли над створенням продукту працюють справжні професіонали, результат завжди перевершує найсміливіші очікування. Саме тому польський бренд TRAPER настільки популярний. Його творці - досвідчені рибалки, які знають всі тонкощі цього виду дозвілля. Рибальські снасті родом з Польщі продаються в 22 країнах Європи. Затребувані вони і в Україні.

Чим відома ТМ TRAPER

Торгова марка існує на ринку вже більш як двадцять років. Вона була заснована в 1993 році і досить швидко завоювала широку популярність на європейському ринку. Всі співробітники компанії є палкими фанатами рибного лову. Багато з них неодноразово займали призові місця на міжнародних змаганнях з цього виду спорту.

Під ім'ям бренду існує клуб спортсменів-рибалок, які теж постійно впевнено перемагають на змаганнях. І в цьому їм допомагає продукція торгової марки. Вона просто створена для професійного лову риби.

Асортимент TRAPER

Виробник випускає якісні снасті, спорядження, прикормки, добавки і аксесуари. Знайдуться моделі і для професійних спортсменів, і для новачків, і для любителів. Відмінний асортимент дозволив виробнику вийти в світові лідери.

У нього входять різні моделі такого спорядження:

Товари бренду підходять для різних видів лову: поплавкового, фідерного, коропового. Відрізняються якістю, зручністю, надійністю і зносостійкістю.

Замовити ці товари за вигідними цінами можете і ви. Переходьте в наш каталог і вибирайте якісні рибальські інструменти від лідера європейського ринку.