Якщо ви шукаєте ефективні підгодовувальні суміші, рекомендуємо звернути увагу на молодий український бренд 3К BAITS. З ним ловля риби стане набагато простіше. Над розробкою товарів працювали досвідчені рибалки, досконально вивчили поведінку прісноводних мешканців. Перед цими сумішами не встоїть жоден вид риб!

Переваги торгової марки

Засновники компанії заявляють, що будують свою діяльність на принципах взаємної поваги, порядності, чесності і відкритості. Тому вони просто не можуть випускати погані продукти. Всі співробітники підприємства - згуртовані однодумці, справжня команда, об'єднана спільною метою: зробити якісні підгодовування доступніше.

При виробництві активаторів, ліквідів і лікерів 3К BAITS використовуються перевірені часом рецепти і натуральні компоненти. Тому всі суміші відмінно працюють в різних водоймах і залучають різні види риб.

Плюси компанії:

  • адекватна цінова політика - будь-який бажаючий може придбати якісні продукти;

  • власна база сировини - виробник відстежує якість всіх складових;

  • ретельна перевірка - рецептура довго тестується в природних річках і озерах України;

  • висока продуктивність - торгова марка випускає великі обсяги продукції, що теж дозволяє знизити підсумкову вартість;

  • післяпродажна підтримка - підприємство завжди залишається на зв'язку з представниками і споживачами, прислухається до них і покращує товари.

Хороші умови співпраці і відповідальний підхід до роботи - причини, за якими ми вирішили представити бренд 3К BAITS в нашому магазині. Швидше вибирайте сподобалися позиції і замовляйте їх за вигідною ціною.