Американський бренд Acme знає все про рибальської наживки і відстоює кращі традиції її виготовлення. Виробництво блешень функціонує вже понад півстоліття і за цей час на ринок вийшло безліч вдалих примірників. Ці снасті вибирають досвідчені рибалки і професійні спортсмени. Подобаються вони і новачкам.

Створення і розвиток бренду

Acme - компанія зі значною історією. Вона відкрилася в 1952 році в США і почала випускати штучні приманки для лову спінінгом. Хиткі металеві блешні цієї марки полюбилися рибалкам спочатку в Америці, а потім і в Європі. Тоді виробник зосередив усі сили на те, щоб довести виріб до ідеалу. І йому це вдалося. Сьогодні підприємство Акме є одним з лідерів виробництва.

Вагома конкурентна перевага торгової марки - унікальні розробки, створені провідними фахівцями. Вона не штампує однотипні моделі, яких у продажу і так багато, а випускає оригінальні приманки, що дійсно працюють.

Переваги продукції

Технологи компанії розробили абсолютно новий тип блешні, якого раніше не було на ринку. Кастмастер - довгаста коливальна приманка зі зрізами з дуже ефективною грою. При невеликих розмірах вона володіє значною вагою і відмінною далекобійністю і є ідеальним варіантом для лову великих обережних порід на кшталт лосося або форелі.

Не менш популярна компактна модель Little Cleo. Її часто вибирають, щоб зловити окуня, головаля і іншу хижу рибу. Блешня добре показує себе на різній риболовлі і при різних способах анімації, поєднується з будь-якою комплектацією снастей.

Асортимент Acme не обмежується тільки цими виробами. Серед нього знайдуться і інші цікаві і уловисті варіанти. Переконатися в тому, наскільки ці блешні ефективні, можете і ви. Досить замовити їх на нашому сайті