Adder Carp - популярний виробник приманок і прикормки з Польщі. В основі діяльності підприємства лежать багаті знання і досвід, формування високих стандартів якості виробів та обслуговування клієнтів. Польська компанія постійно вдосконалюється і прагне зробити снасті ще краще.

Принципи та продукція бренду

Adder Carp була заснована в 2005 році. Вона спеціалізується на виробництві приманки. З початку діяльності і до сьогоднішнього дня компанія робить акцент на зразковому якості. Пріоритетом є і обслуговування. Торгова марка пропонує дуже вигідні умови для індивідуальних клієнтів, магазинів і оптовиків.

Саме тому продукція отримала визнання як на батьківщині, так і за кордоном. Постійне розширення асортименту радує навіть найвимогливіших клієнтів. А приманки Аддер Короп допомагають зловити дійсно великий улов.

У продажу є:

  • різноманітні Бойл (плаваючі, тверді, розчинні і так далі);

  • бустери;

  • діпи;

  • насадки на гачки;

  • жилки;

  • ліквіди і багато іншого.

Особливим попитом користується прикормочна серія Avid. Ці Бойли створені в результаті багаторічної співпраці з кращими рибалками Європи. Унікальний досвід професіоналів і наукові дані про харчування коропів дозволили розробити дійсно ефективний склад.

Інноваційна технологія 4D Instinct Technologies - це авторський винахід технологів Adder Carp. Вона не дає низькомолекулярних компонентів продукту втрачати свої властивості в процесі виготовлення. Оптимально підібрана формула забезпечує швидке травлення і високу засвоюваність прикормки, яка гарантує інтенсивну клювання. Добавки ефективно стимулюють апетит коропів і спонукають їх харчуватися більше.

Найпопулярніші товари бренду шукайте в нашому каталозі.