Компанія Berkley розпочала свій шлях до успіху з маленького бізнесу і досягла приголомшливого успіху. Снасті цього бренду користуються величезним попитом. У продажу знайдеться все, від гачків до вудилищ спінінгів. Особливо варто виділити шнури - міцні, еластичні надійні. А почалося все з продажу саморобних приманок.

Історія становлення компанії

Сьогодні рибалки усього світу знають ТМ Berkley. Риболовля з цим спорядженням проходить набагато легше і ефективніше. Надійні та якісні снасті потрібні кожному рибалці. Це розумів і творець бренду Берклі Беделл.

У 1937 році, коли йому було всього 16, хлопець почав власну справу, маючи в кишені всього 50 доларів. Спочатку він робив приманки власноруч в своїй кімнаті, використовуючи підручні матеріали. У хід йшли собача шерсть і курячі пір'я. Готові вироби Беделл продавав в невеликі магазинчики рибальських інструментів і просто з рук місцевим рибалкам.

Саморобні приманки показали себе просто відмінно, особливо в лові окуня, тому справа пішла добре. Через два роки на Берклі працювали вже кілька співробітників. Виробництво зайняло весь будинок, де жив юнак, разом з двором. А коли він пішов в коледж, невеликий бізнес перетворився на велике прибуткове підприємство, яке в подальшому тільки зростало.

Цей успіх можна назвати справжньою американською мрією. Віра в свої сили, важка праця і завзятість завжди допомагають досягти результату. А для його закріплення виробник постійно вдосконалює технології виготовлення, використовує новітні матеріали та обладнання.

Шнури і волосіні торгової марки відрізняються чудовими властивостями. Тепер і у вас є можливість протестувати продукцію Berkley. Риболовля з нею - справжнє задоволення!