Представляємо вашій увазі визнаного лідера у виробництві риболовних котушок - японську компанію DAIWA. Риболовля з такими снастями принесе безліч позитивних емоцій. Адже ім'я цього бренду давно стало синонімом відмінної якості і надійності. Він поєднує в собі досвід професіоналів, провідні технології виготовлення і багаторічну історію.

Переваги виробника

Торгова марка DAIWA SEIKO INC була створена в 1945 році, а знамениті на весь світ котушки надійшли в продаж через 10 років, в 1955 році. На початку шістдесятих вони стали неймовірно популярні в Японії і вийшли на світовий ринок. Тоді стартував випуск і інших снастей, зокрема універсальних вудилищ.

Сьогодні широкий асортимент включає не тільки їх, але і інше оснащення для риболовлі:


Вироби бренду підходять для різних типів лову: коропової, фідерної, поплавкової, спінінгової, морської. Їх вибирають як досвідчені рибалки, так і новачки. Найвдаліші моделі стали справжніми зразками якості та функціоналу, на які рівняються інші виробники.

Безінерційні та мультіплікаторні котушки DAIWA заслужено вважаються одними з кращих в світі, також, як і їх спінінгів, поплавочні, фідерні, нахлистові і інші вудилища. Кожен прототип проходить десятки різноманітних випробувань, перш ніж потрапити в продаж. Компанія дорожить своєю репутацією і просто не може випускати екземпляри, які не є ідеальними.

У неї більше 15 філій в різних країнах. Постачальники змагаються за право стати офіційними представниками бренду. Наявність преміальних товарів для риболовлі від цього виробника відразу підвищує престиж магазину. Шукайте самі затребувані моделі від світового лідера в нашому каталозі.