FishDream - це виробник прикормок і атрактантів, які точно працюють. Адже над їх розробкою трудяться титуловані рибалки-спортсмени з України та Італії. Бренд пропонує величезний асортимент продукції, постійно підвищує її якість і бере активну участь у розвитку спортивного рибальства в країні. І це далеко не всі його переваги.

Як працює компанія FishDream

Український бренд знає, що прикорм - дуже важлива частина риболовлі, яка нерідко визначає її успіх. Тому пропонує тільки найкращі продукти для лову всіх видів білої риби. В асортименті більш як сто п'ятдесят різновидів прикормки. Це справжні делікатеси, які приманюють різну рибу: коропа, ляща, карася та інших. 

Ці прикормки і добавки користуються величезною популярністю серед професійних рибалок і любителів. Це дозволило виробникові вийти в лідери ринку в Східній Європі. Продукти Фішдрім знають у багатьох європейських країнах і це не дивно. Тому що в їх створенні беруть участь люди, які дійсно люблять рибалку і розбираються в ній.

Якісні приманки виготовляють на високотехнологічному обладнанні преміального сегмента: Fenix, HAAS, Perruzo. Для виробництва беруть виключно добірну сировину. Продуктивність такого підходу вражає. Компанія виготовляє до 40 тонн корму на добу! Що вигідно виділяє її серед конкурентів.

Бренд постійно намагається вдосконалити рецептуру і розширити лінійку продуктів. Всі процеси на виробництві повністю автоматизовані. Кожна партія товару проходить суворий контроль якості, перш ніж потрапити на полиці магазинів.

Тому ви можете не сумніватися в прекрасних властивостях продукції FishDream. Їх прикормки - відмінний вибір для лову білих видів риб. Вони завжди є в наявності в нашому інтернет-магазині.