Фахівці японської компанії KEITECH вивчили всі тонкощі створення приманок для хижої риби і випустили дійсно ефективні моделі, які дозволяють зловити хижака в будь-яких умовах. Силіконові приманки від цього бренду користуються заслуженою популярністю далеко за межами Японії.

Історія компанії

Бренд створено в 1996 році. Його заснували провідні майстри японського риболовного спорту. Він досить швидко завоював популярність на батьківщині, а потім і за кордоном. Все почалося з виробів для лову окуня і переросло в розробку інноваційних їстівних силіконових принад, на які рівняються виробники всього світу.

Творці використовували якісну сировину і передові технології, тому легко досягли досконалості у своїй справі. Зараз в асортименті чимало популярних моделей. На створення кожної, від початку розробки до фінального тестування, йде приблизно два роки. За такий проміжок технологам вдається відточити кожну деталь до ідеалу. Продукцію торгової марки можна назвати абсолютно гармонійною. У неї вдала форма, високі показники надійності і адекватна ціна.

Особливості продукції KEITECH

В основі виробів - високоякісний м'який силікон, просочений аттрактантом, який не залишить байдужим жодного прісноводного мешканця. Завдяки чому можна зловити не тільки великим ротом окуня, але також судака, щуку та інші хижі види риб.

Переваги товарів:

  • продуманий дизайн;

  • оптимальний розподіл ваги;

  • ефективна формула аттрактанта з харчовими добавками;

  • різноманітність яскравих і натуральних кольорів.


За рахунок всього цього шанси виловити велику особину на багато більше. Вироби підходять для різних способів лову: джигової, з повідковим оснащенням, з неогруженою гумою і так далі.

Шукайте найпопулярніші товари KEITECH в каталозі магазина Карпан. З ними ви легко знайдете бажаний улов!