Виробник риболовних приманок Mapso може похвалитися дійсно значним досвідом роботи. Він на ринку вже понад п'ятдесят років і досяг досконалості у виготовленні блешень. В основі роботи компанії виняткову якість та інновації.

Історія бренду Mapso

Іспанська торгова марка належить до концерну Lukris SL, який виробляє снасті з 1961 року. Це сімейний бізнес, що протягом півсотні років підтримує високі стандарти і традиції. Він базується в одному з наймальовничіших регіонів Іспанії. Це справжній рай для рибалки - безліч чистих річок і озер, де водяться величезні популяції риби. Саме тому Mapso досяг таких успіхів у виробництві блешень. Адже тестувати розробки можна в різних реальних умовах.

Основні принципи бренду:

  • продуманий дизайн;

  • впровадження технологічних новинок;

  • турбота про навколишнє середовище;

  • повагу до клієнтів.


Компанія пишається тим, що використовує виключно європейську сировину і виготовляє все, від деталей до цільної конструкції, на власному заводі. Там же і упаковують товари. Вони дуже затребувані на міжнародному ринку і користуються величезною популярністю серед рибалок Європи, Америки і Океанії.

Виробник відповідально підходить до вибору постачальників і стежить, щоб сировина відповідала найвищим стандартам якості, безпеки та екологічності. Намагається економити енергію, мінімізувати викиди CO2 і інший вплив на навколишнє середовище.

На всіх етапах за виробництвом здійснюється строгий контроль. Купуючи продукцію Mapso, можна бути впевненим, що це якісне, безпечне і екологічне виріб, який точно принесе успіх в риболовлі.