Успіх риболовлі багато в чому залежить від спорядження. Безпосередній контакт з водою витримують не всі інструменти. Як домогтися максимальної надійності, знають творці бренду Mora. Ножі цієї марки відомі своєю міцністю, довговічністю і зручністю. Секрет в багаторічному досвіді та уваги до кожної деталі.

Особливості компанії

Mora - виробник з дійсно вражаючою історією, яка почалася більше 400 років тому. Перша майстерня була заснована в шведському містечку Мура в 1891 році. Крім ножів, в ній виготовляли також сани і візки. Але саме ножі принесли бренду світову популярність. З початку двадцятого століття компанія, яка з маленької майстерні з десятьма співробітниками перетворилася на великий завод, повністю перейшла на їх виробництво. І на сьогоднішній день цей завод грає найважливішу роль в економіці регіону.

Виробничі потужності вражають. У пресовому цеху підприємства з-під 120-тонного преса виходять два леза в секунду, а в годину виходить 7000 виробів. Їх виготовляють з надміцних матеріалів: вуглецевої, нержавіючої або ламінованої сталі. Фірмова червона ручка стала відмітною рисою ножів, як і їх відмінну якість.

Для підвищення міцності сплавів виробник застосовує унікальну технологію гарту, яка все ще залишається секретом, відомим тільки вузькому колу осіб. А ретельне полірування надає виробам привабливий блиск.

Ножі від Mora прекрасно виглядають, зручно лежать в руці, відрізняються легкістю, гостротою і зносостійкість. Завдяки чому виробнику вдається стільки років поспіль залишатися незмінним лідером в цій області. Тепер і ви можете купити продукцію популярного шведського бренду. Шукайте її в нашому каталозі.