Гарне оснащення - важлива умова вдалої риболовлі. А щоб снасті служили довго і не псувалися, їх необхідно правильно зберігати. Про це подбає американський бренд Plano - виробник сучасних та зручних рішень для організації та захисту рибальських інструментів. Компанія активно просувається на світовому ринку ще з п'ятдесятих і з кожним роком завойовує визнання дедалі більшої кількості рибалок.

Чим відома торгова марка Плано

Компанія з США знає, що виробництво виробів для зберігання пристосувань з металевими деталями - відповідальне завдання. Адже важливо створити контейнер, який надійно захистить котушки, гачки, грузила і інше спорядження від корозії. І Plano це вдалося на всі сто.

Вони використовують високоякісний пластик, що не втрачає свої властивості протягом довгих років. Прекрасно показує себе при будь-яких умовах експлуатації, в тому числі екстремальних. Завдяки чому рибалці ніколи не доводиться переживати про збереження інструментів.

Асортимент виробника

Широкий вибір продукції - одна з конкурентних переваг компанії. Вона пропонує якісні та міцні товари:

  • ящики;

  • коробки;

  • футляри;

  • кейси та багато іншого.

Вся продукція виготовлена ​​з хорошої сировини, яке відрізняється підвищеною міцністю. У контейнерів відмінний функціонал: багато відділень різного розміру, надійні кріплення. Вони легкі, міцні, протистоять волозі та інших зовнішніх факторів. Радує і широка розмірна сітка виробів. Нескладно підібрати кейс для конкретного спорядження, навіть нестандартного.

При цьому продукція Plano залишається доступною пересічному покупцеві. Бренду вдалося поєднати високу якість і вигоду. Шукайте його кращі позиції в нашому каталозі.