Компанія з італійським ДНК і міжнародним духом - саме так характеризують бренд Plastica Panaro його творці. Вони розробляють кращі рішення для зберігання і транспортування рибальських снастей вже шістдесят років. За цей час встигли стати провідними виробниками, яких знають і люблять у всьому світі.

Особливості бренду Plastica Panaro

Історія торгової марки почалася в 1962 році з невеликої сімейної майстерні по виготовленню ящиків для оснащення. Вони виявилися настільки хорошими, що ім'я бренду швидко стало впізнаваним далеко за межами Італії. За роки виробник домігся значних успіхів у роботі з пластмасами і істотно розширив асортимент.

Сьогодні компанія не тільки випускає все для організації рибальських інструментів, а й надає свої послуги з розробки та виготовлення пластмасових виробів. Вона створює інноваційну продукцію для різних галузей. Серед них упаковка товарів, кінний спорт, термоформування.

Рішення для рибалок

Вироби торгової марки для рибальства користуються заслуженою популярністю. Завдяки їм зручно зберігати інструменти, транспортувати їх і захищати від зовнішніх чинників, тим самим продовжуючи термін служби.

У продажу представлені:

Всі рішення відрізняються міцністю, зносостійкість і безпекою, не пропускають вологу і ультрафіолетові промені, запобігають корозії. Також товари доступні широкому колу споживачів, адже виробник намагається підтримувати демократичні ціни.

Радує і позиція бренду щодо екології. Це прагнення знизити негативний вплив на навколишнє середовище і інвестиції в «зелені» технології. З Plastica Panaro рибалка стане справжнім задоволенням, адже вам не доведеться переживати про збереження спорядження.