Хороші снасті повинні бути простими, зручними, надійними і доступними. З такими і професійний рибалка-спортсмен, і початківець любитель зможуть зловити рибу в будь-якій водоймі. Відмінний вибір рибальських приладь пропонує бренд Sazan. Їх основний напрямок - недорогі грузила для карпфішінга і інших способів рибного лову.

Асортимент виробника

Без грузила не обійдеться жоден рибалка. Воно необхідне, щоб як слід натягнути волосінь, подалі закинути вудку і вирівняти поплавок. Такий простий на перший погляд виріб теж важливо виготовити правильно. Підібрати відповідну форму, матеріал, розрахувати вагу. Зробити його стійким до корозії і іншим типам ушкоджень.

Компанія Sazan випускає коропові грузила, а також фідерні годівниці для лову білої риби. Вони відмінно показують себе на придонній риболовлі навіть при сильній течії. Пінопластові поплавці - яскраві, помітні здалеку, легкі. Виробник виготовляє і хорошу фурнітуру. Зокрема, рибальські вертлюги із застібкою і без. Зручно, що можна взяти відразу великий набір. 

Вся продукція виготовлена ​​з матеріалів високої якості. Це нержавіюча сталь, морозо- і ударостійка пластмаса. Вироби запропоновані в широкому асортименті. Є різні розміри, форми, ваги. Легко підібрати вантаж для кожного виду риболовлі.

Снасті Sazan показують ефективність в різних водоймах. Вони обтічні, добре долають опір води і опускаються на необхідну глибину. Відрізняються підвищеною зносостійкістю: не іржавіють, не тріскаються і не деформуються. Також покупців порадує велика різноманітність форм, від класичних крапель до оригінальних моделей з гранями.

Шукайте найпопулярніші товари торгової марки в нашому каталозі.