Список товарів за брендом Favorite

З ТМ Favorite рибалка стала набагато простіше і приємніше. Торгова марка пропонує відмінний асортимент інструментів для лову хижих риб. Секрет її успіху в поєднанні потужного виробництва, новітніх технологічних напрацювань і щирої любові до цього виду дозвілля.

Особливості бренду

Міжнародна компанія на ринку з 2006 року. Вона починала як невеликий виробник на території СНД, а на сьогоднішній день має представництва не тільки в Україні, але також в США, Японії і Східної Азії. Унікальний досвід представників різних країн дозволяє випускати універсальні вироби, а технологічне виробництво допомагає робити це швидко і без втрати якості.

Основні виробничі потужності зосереджені в Азії, що обумовлює доступність товарів ТМ Фаворит. Рибальський магазин Карпан тісно співпрацює з торговою маркою і пропонує придбати товари за дуже вигідними цінами.

Засновники бренду - професійні спортсмени і досвідчені рибалки, які не з чуток знають, як важливо гарне оснащення. Кожен екземпляр тестують в реальних умовах. У тому числі в українських водоймах і місцях, де є проблеми з населенням риби. Снасті скрізь показують себе найкращим чином.

Продукція виробника

І професіонал, і початківець рибалка знайде щось для себе серед моделей Favorite. Риболовля з ними перетвориться на справжнє задоволення. Компанія випускає якісні, зручні і сучасні снасті для будь-якого водоймища і різних видів риб, навіть для хижаків, зловити яких не так просто.

В асортименті можна знайти вдалі моделі таких інструментів для рибного лову:

  • вудилищ;

  • котушок;

  • шпулею і запасних частин до них.

Щоб отримати більше позитивних емоцій від улюбленого заняття, варто купити снасті ТМ Фаворит. Рибальський магазин Карпан пропонує хороший вибір цієї продукції.

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти