Список товарів за брендом Mifine

Відмінні рибальські  вудилища ,  котушки  та інші снасті - це бренд Mifine. Якісна продукція найбільшої китайської компанії користується заслуженим попитом у рибалок по всьому світу. В останні кілька років вона стала популярною і на території України. Прекрасна репутація і висока якість - головні плюси цього виробника. 

Як працює компанія

Завдяки наявності власних виробничих потужностей ТМ Mifine вдається успішно конкурувати на ринку вже не один рік. Вони випускають дійсно якісне оснащення для рибного лову. Воно підходить і любителям, і професіоналам.

Виробник проводить найсуворіший контроль якості на всіх етапах, від вибору матеріалів до створення готової продукції. При цьому стежить за тим, щоб ціна залишалася доступною для пересічного споживача.

На виробництві використовують сучасну технологічну сировину і новітні методики. Але ключовий принцип бренду - знати всі тонкощі риболовлі. Саме на досвід провідних світових рибалок-спортсменів спираються технологи компанії при розробці нових моделей снастей. Вони намагаються зробити їх більш практичними, надійними і доступними.

Асортимент Mifine

Торгова марка відома своїми зручними рибальськими інструментами, які дають прекрасний результат в будь-якій водоймі. Серед усього розмаїття особливо виділяються безінерційні котушки, які однаково зручні як для досвідчених рибалок, так і для новачків. Особлива система балансування дозволяє звести паразитні вібрації при обертанні до мінімуму.

У продажу знайдуться і вудилища для різного лову: поплавкового, донного, коропового. Рибалкам подобаються класичні спінінги бренду. Великим попитом користуються і оригінальні моделі. Ознайомитися з найпопулярнішими позиціями ви можете в нашому інтернет-магазині.

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти