Список товарів за брендом Prologic

Prologic - один з кращих брендів, який спеціалізується на товарах для спортивного карпфішінга. Нестандартні рішення, що не мають аналогів на ринку, користуються заслуженим попитом у професіоналів і простих любителів риболовлі. Основна відмінність бренду від конкурентів - унікальні розробки фахівців, які знають про рибальство все.

Відмінні риси компанії

Ринок рибальського спорядження переповнений однаковими моделями, які неможливо відрізнити один від одного. На цьому тлі вигідно виділяється датський бренд Prologic. Снасті цього виробника розроблені і створені з винятковою завзятістю і увагою до кожної дрібниці. Виробник зумів запропонувати ефективні рішення для лову вибагливого коропа, чим завоював визнання рибалок у всьому світі.

Бренд родом з Данії. Він є частиною великої компанії Svedsen Sport, головні принципи якої - зручність і функціональність кожного виробу. Готову продукцію тестують в справжніх річках і озерах Європи, щоб оцінити, наскільки вона ефективна в реальних умовах. Технологи Пролоджік враховують особливості водойм у всіх країнах. Тому їх розробки універсальні і відмінно працюють з будь-якою комплектацією.

Асортимент товарів

Торгова марка пропонує все, що тільки може знадобитися для спортивної коропової лову.

У їхньому каталозі є:

  • оснащення;

  • гачки;

  • кліпси;

  • сигналізатори клювання і інші аксесуари.

Всі екземпляри мають унікальний дизайн і конструктивними особливостями, які виділяють їх серед аналогічної продукції інших марок. Підприємство співпрацює з кращими заводами Японії та Голландії, закуповуючи там матеріали для своїх виробів.

Тому снасті такі зручні, функціональні, надійні і довговічні. Якщо ви шукаєте хороші варіанти, зверніть увагу на ТМ Prologic. Риболовля стане набагато приємніше і простіше.

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти