Список товарів за брендом YGK

Виробники з Японії знають толк в риболовні снасті. Пропонуємо вам познайомитися із знаменитим японським брендом YGK, який спеціалізується на випуску шнурів. Його переваги - величезний досвід, накопичений за роки роботи, власне виробництво і використання сучасних технологій.

Чим відрізняється компанія YGK Fishing

З моменту заснування і до сьогоднішнього дня основоположні принципи підприємства залишилися незмінними. У своїй діяльності вона спирається на давні традиції рибальства, досвід фахівців і спадкоємність поколінь співробітників. Персонал компанії проходить складну і тривалу підготовку, під час якої необхідно вивчити всі нюанси і рибного лову, і виготовлення  шнурів.

У бренда є власне виробництво, яке незмінно базується в Японії. Все потужності заточені виключно під плетені шнури. Виробник не намагається охопити всі можливі ніші, а впевнено рухається в одному напрямку. Завдяки чому вдалося відточити виготовлення виробів до досконалості.

Продукція володіє меншим діаметром, ніж у конкурентів. Але не поступається, а навіть перевершує їх в міцності. Все завдяки збільшеній кількості жил плетених конструкції. Особлива технологія плетіння і передові надміцні матеріали допомогли добитися чудового результату. Товари торгової марки неодноразово очолювали світові рейтинги рибальських шнурів.

Шнурки стійкі до стирання і екстремальних умов експлуатації. Їх не доводиться часто міняти. Універсальні моделі підходять для різних способів рибного лову: спінінга, морський і так далі. Користуватися оснащенням зручно. Завдяки тому, що кожні десять метрів колір шнурка змінюється, можна орієнтуватися по довжині тини. Також шнури дуже чутливі.

І це далеко не всі переваги продукції YGK. Купити її за вигідною ціною ви можете в магазині Карпан. 

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти