Список товарів за брендом Trinity Baits

Trinity Baits - популярний виробник риболовних прикормок. Натуральні поживні суміші подобаються рибам різних видів, в тому числі і вибагливому карпу. Саме для його лову розроблена продукція бренду. Це відмінний варіант для любителів карпфішінга, досвідчених і початківців.

Особливості продуктів Trinity Baits

Підгодовування Трініті Бейтс виділяються серед аналогічних товарів на ринку. У них хороший збалансований склад, прекрасна ефективність і приємна ціна. Прикормити коропа ще ніколи не було так легко. Рідкі добавки, суміші і Бойл завжди приносять результат.

Дуже затребуваний Corn Steep Liquor, він же CSL. Це екологічно чистий безспиртовій кукурудзяний лікер. Він добре всмоктується в  приманку  і легко вимивається з неї, опиняючись в водоймі. Лікер розчиняється навіть в дуже холодній воді, тому підходить для риболовлі в усі сезони. Його використовують із звичайними бойлами, сипучими сумішами, гранульованим і зерновим кормом.

Решта продукції компанії теж відрізняється чудовими характеристиками. Ліквіди багаті амінокислотами, білками і вітамінами. Поєднуються з різними приманками, огортаючи їх. Швидко виділяються в воду, скорочуючи час очікування. Фірмовим міксів бойлов без запаху можна додати будь-який смак і аромат за своїм бажанням. Розчинні підгодовування мають поліпшеним складом і підвищеної поживністю. Також бренд пропонує м'які, але щільні непроникні мішки для зберігання риби з надійною застібкою.

Всі продукти готуються без термічної обробки. Чи не руйнуються при контакті з водою, мають гарну плавучість і довго зберігають поживні властивості. Тому їх зручно використовувати на тривалої риболовлі, як спортивної, так і любительського. Шукайте пропозиції від Trinity Baits в нашому каталозі.

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти