Список товарів за брендом Lemigo

На риболовлі не обійтися без відповідного  взуття. Воно допоможе зберегти ноги в сухості і теплі, а також дозволить не відволікатися від головного процесу лову риби. Представляємо вашій увазі одного з кращих виробників спеціальних рибальських чобіт - польський бренд Lemigo.

Переваги торгової марки

Бренд існує вже понад тридцять років. Він випускає взуття з 1990 року і досяг високого рівня як в розробці моделей, так і в їх виробництві. ТМ Lemigo стежить за світовими тенденціями і пропонує різноманітні повсякденні варіанти для чоловіків, жінок і дітей. Але особливим попитом користуються моделі для полювання і рибальства. Вони популярні не тільки в Польщі, а й далеко за її межами.

У бренда є власне виробництво. Завдяки чому вдається стежити за якістю і підтримувати адекватні ціни на всю продукцію. Доступність, відмінну якість і великий асортимент - основні плюси марки Lemigo. Вона постійно розвивається, покращує технології і розширює модельний ряд.

Особливості матеріалів

Взуття для рибалок виготовляють з сучасної надійної сировини. В першу чергу це термопластичний ПВХ. Полівінілхлорид дуже просто обробляти, він відрізняється непоганою міцністю, може мати різну твердість.

Етиленвінілацетат або EVA дуже легкий, теплий, морозо- і водонепроникний. Він стійкий навіть до екстремально низьких температур. Добре протистоїть хімічним речовинам і стирання.

Рибальські чоботи роблять в тому числі з поліуретану. Це найлегший і морозостійкий варіант, який володіє чудовими властивостями. Для більшої теплоізоляції моделі постачають вставками з повсті. А щоб вони не ковзали, на підошви ставлять протектори.

Чоботи з таких матеріалів:

  • всесезонні;

  • комфортні;

  • довговічні;

  • теплі.

Це відмінний вибір для риболовлі в будь-який час року. Шукайте вироби Lemigo в нашому каталозі.

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти