Список товарів за брендом VMC

VMC - французький бренд, що є частиною міжнародної сім'ї - концерну Рапала, в якому об'єднані кращі виробники рибальського спорядження. Його спеціалізація - гачки. Саме їх вибирають для своїх принад провідні компанії з усього світу. Довіряють цій продукції і рибалки, як професійні спортсмени, так і звичайні любителі.

Чим відрізняється ТМ VMC

Торгова марка існує на ринку вже більше ста років. Така багата історія дійсно викликає повагу. Вона почалася у Франції в 1910 році. За час існування бренду вдалося підняти створення рибальських гачків і трійників на абсолютно новий рівень. Вони успішно продаються більш ніж у сімдесяти країнах. Багато великих виробників приманок закуповують для свого виробництва виключно цю продукцію.

Досягнувши світової популярності, у 2000 році торговельна марка стала частиною фінської корпорації Rapala, в яку входять і інші популярні бренди: Sufix, Blue Fox, Marttiini і інші. Це злиття дало компанії можливість розвиватися ще успішніше. Сьогодні вона повноправно вважається номером один серед виробників  гачків і  трійників. Щодня завод випускає 4 мільйони одиниць товару.

Всі вироби мають таких особливостей:

  • супергостра хімічна заточка Spark Point;

  • стійке до пошкоджень гальванічне лакове покриття;

  • відмінна міцність;

  • антикорозійні властивості;

  • доступна ціна.

Саме адекватна цінова політика дозволила бренду завоювати серця рибалок з усього світу. Якісні снасті доступні кожному. Оснащення VMC однаково добре підходить для різної риболовлі: класичної, коропової, для мушок і так далі. Ознайомитися з нею ви можете в нашому каталозі.

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти