Список товарів за брендом Sunline

Шукайте хорошу  волосінь? Радимо звернути увагу на торгову марку Sunline. Японський виробник пропонує широкий вибір якісних і надійних виробів для різних видів рибної ловлі, в тому числі спортивної. У рік він випускає понад 550 тонн товару.

Переваги ТМ Санлайн

Така продуктивність заводу Sunline обумовлена ​​відомою японською працьовитістю в поєднанні з високими технологіями. Повністю автоматизоване виробництво працює цілодобово і не зупиняється ні на хвилину. Продукція, що випускається поставляється в 40 країн світу. Тепер серед них і Україна. У магазині Карпан ви можете замовити цю чудову волосінь за вигідною ціною.

Історія компанії почалася в серпні 1977 року. З тих пір вона впевнено лідирує на ринку Японії та виробляє дуже міцну, при цьому тонку рибальську волосінь. Секрет міцності виробів криється в високоякісних матеріалах.

При виготовленні використовують:

  • високомолекулярний поліетилен;

  • метал;

  • нейлон;

  • поліестер;

  • флюорокарбон.

Компанія співпрацює з науковими університетами і постійно знаходиться в пошуках ще більш інноваційних матеріалів і конструкцій. В основі роботи бренду стоїть прагнення до чудової якості. Відомо, що виробники з Японії відрізняються підвищеною увагою до деталей і вміють робити ідеальні рибальські снасті.

Цієї концепції дотримується і Санлайн. Мало хто здатний конкурувати з ними у виробництві лісок. Бренд гарантує надійність своєї продукції і завжди пише на етикетці точну навантаження на розрив. Слідом за ним це стали робити і інші виробники.

Товари Sunline зроблять вашу риболовлю простіше і приємніше. Дивіться в нашому каталозі найпопулярніші позиції. В асортименті знайдуться варіанти для різних завдань.

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти