Котушки купити недорого в рибальському інтернет-магазині Carpan

Котушки

Активні фільтри

Котушка для риболовлі - це важливий атрибут не тільки для професіоналів, але і для новачків. З її допомогою процес лову риби перетворюється в суцільне задоволення. Від того, наскільки ефективна конструкція складного механізму, залежить якість рибної ловлі. Пристрій призначений для закидання оснастки на далекі відстані, проводок руху приманки. Рибак з його допомогою проводить маніпуляції, пов'язані з виведенням спійманої риби. На сайті в розділі «Котушки» любителі рибної ловлі можуть вибрати відповідне пристрій з сотні моделей, як за технічними параметрами, так і за ціною.

Види котушок

Розрізняють три види котушок для риболовлі: безінерційні, інерційні механізми і мультиплікатори. Перші являють собою найпростіші механізми, в яких намотування волосіні і зворотний процес здійснюється рухом руки.Інерційний механізм побудований на швидкості розкручування барабана в залежності від прикладеної сили закидання оснастки. Важливою деталлю інерціонкі є стопор. Гальмо використовують при закиданні, виведенні риби та при транспортуванні спінінга.Найбільш досконалим механізмом є мультиплікаторна котушка для рибного лову. Досить складний пристрій являє собою шедевр інженерної думки в досягненні плавності ходу, рівній намотування волосіні. Мультиплікатори допомогою фрикциона уникають сплутування волосіні, шнура і виникнення «борід» на шпулі.

На що ще важливо звернути увагу при виборі котушки

Якщо ви плануєте недорого купити котушки риболовні високої якості, в такому випадку необхідно придивитися ще до кількох параметрів:

  1. Матеріал снасті. Найчастіше можна зустріти вироби з металу і пластмаси. Залежно від вибору буде змінюватися і вага вудилища. Якщо віддавати перевагу металевим моделям, слід враховувати, що вони можуть обтяжувати бланк, а пластмасові, навпаки, будуть практично невагомими;
  2. Ємність і розмір. Вибір варіантів слід здійснювати відштовхуючись від довжини і товщини жилки, і придбати катушки які відповідають параметрам. Для більш товстої волосіні оптимально підійде велика котушка, а для тонкої - менш об'ємна. Не варто купувати громіздкі котушки для тонких ниток, так як це ускладнює снасть;
  3. Жилкоукладач. Сучасні котушки можуть мати кілька способів укладання волосіні: моделі з нескінченним гвинтом або кулісою. Важливо відзначити, що обидві системи здатні забезпечити відмінне намотування. Під час покупки звертайте увагу на якість самого пристрою, так як від цього багато в чому залежить його функціональність;
  4. Передавальне число. Даний параметр дуже важливо враховувати під час покупки котушки, так як він вказує на кількість оборотів укладача при одному обороті катушечної рукоятки. Наприклад, показник «1: 6» говорить про те, що за один оборот рукоятки укладач волосіні робить 6 оборотів. Завдяки великому вибору виробів, кожен рибалка зможе підібрати для себе оптимальний варіант: швидкісний (1: 6-1: 7,2), універсальний (1: 4,7-1: 1,6) і силовий (1: 4-1: 4.7);
  5. Підшипникова система. На неї слід звернути особливу увагу, так як ця система безпосередньо впливає на м'якість ходу, усунення люфтів і довговічність виробу в цілому. Сьогодні можна зустріти і купити котушки риболовні з безліччю кулькових підшипників, але велика кількість збірних вузлів не завжди здатна поліпшити характеристики котушок. Головне, щоб вони розміщувалися на центральній осі котушки і в ролику жилкоукладача. Цього буде більш, ніж достатньо.

Для того, щоб обзавестися дійсно якісними снастями для риболовлі, слід звертатися виключно в спеціалізовані магазини. Вам допоможуть з вибором і запропонують найбільш виграшні варіанти котушок.

Вигідні покупки в магазині «Карпан»

Інтернет-магазин «Карпан» надає можливість придбати катушки для  вудки за вигідною ціною, яка буде повністю відповідати всім вашим вимогам. У нашому каталозі рибальських приладь представлені лінійки моделей відомих виробників.

Також, не виходячи з дому, можна придбати вудку, найбільш відповідну бажаного способу лову риби. Ми пропонуємо своїм клієнтам не тільки широкий асортимент товарів, але і вигідні умови співпраці. У нас є все для успішної риболовлі, як для новачків, так і для професіоналів!

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти