Матчеві котушки купити недорого в рибальському інтернет-магазині Carpan

Матчеві

Активні фільтри

Поплавкова ловля риби  матчевими вудками має свою специфіку. Відповідно до цього на вудилище встановлюють  котушку особливої конструкції. Купити матчеву котушку в Україні ви можете відвідавши сайт нашого риболовецького магазину. Тут же можна вибрати і придбати будь-яку іншу оснастку за вигідною вартістю.

Особливості пристрою матчевих котушок

Фрикційне гальмо Основною відмінною деталлю матчевої котушки є наявність заднього фрикційного гальма. Він розрахований на використання тонкої волосіні. Брендові моделі мають додаткові налаштування гальма - це другий поворотний важіль, який дозволяє, на відміну від тонкого налаштування, різко зафіксувати або послабити шпулю.

Заднє розташування гальма дозволяє комфортно регулювати ступінь натягу волосіні під час виведення. Застосовувані тонкі повідці в матчевій риболовлі вимагають акуратної проводки і виведення. Для цього бажано, щоб фрикціон мав тонку і грубу настройку.

Нескінченний гвинт

Опція «нескінченний гвинт» забезпечує рівне без перехлеста намотування  волосіні. Це продовжує термін служби мононитки і дозволяє збільшити дальність закидання. Матчеві котушки можуть бути замість гвинта оснащені кулісою. Принципової різниці між нею і «нескінченником» немає. Нескінченний гвинт встановлюють у досить дорогих моделях.

Передавальне число

Матчеві котушки володіють високим передавальним числом. За один оборот ручки ротор обернеться 6 - 7 разів. Наприклад, у моделей спінінгів максимальне число становить 5 - 5,4. Високе передавальне співвідношення забезпечує швидкісне підмотування поплавка. За рахунок цього котушка втрачає в потужності. Слід зауважити, що при матчевій ловлі тонкою волосінню цей недолік не грає великої ролі.

Розмір

Котушку для важких бланків вибирають розміром 4000 - 5000. Для риболовлі легким вудилищем цілком підійде модель розміром 2000 з досить дрібної шпулею.

Матеріал шпулі

Зносостійкі і якісні шпулі зроблені з металу. Пластикові вироби, як правило, йдуть в комплекті поставки, як запасні деталі.

Що впливає на вартість матчевої котушки

В першу чергу ціна виробу багато в чому залежить від кількості шарикопідшипників. Чим їх більше,тим дорожче модель. Важливе значення має нітротітановое напилення на ролику лесоукладача. У комплекті може бути одна або кілька шпуль різної глибини.

Бюджетні матчеві котушки - це практично ті ж самі системи, тільки з меншою кількістю підшипників. Цей фактор не особливо важливий для поплавкової риболовлі тому що навантаження на пристрій значно менше, ніж у моделей спінінгів. У них відсутнє вторинне регулювання фрикційного гальма.У нашому інтернет-магазині ви зможете придбати катушки для матчевої ловлі, де знайдете ще багато видів оснастки для подібного виду риболовлі.

Якісна оснастка для риболовлі

Матчеві котушки недорого ви можете купити в нашому інтернет-магазині. Тут у вас також є можливість вибрати і придбати відповідне вудилище для подібного виду рибної ловлі. Здійснити замовлення можна в режимі онлайн або ж зв'язавшись з менеджером магазину. Ми гарантуємо високу якість представлених на сайті товарів, а також допоможемо їх доставити в будь-яке місто країни!

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти