Карпові котушки купити недорого в рибальському інтернет-магазині Carpan

Карпові

Активні фільтри

Карпові котушки відрізняються своїми конструктивними елементами, пов'язаними з особливостями придонного лову великих риб, таких як короп, товстолобик, сом та інші. Для карпової риболовлі використовують  однойменні бланки  з котушками такого типу. Купити карпові  котушки  в Україні ви можете, вибравши відповідну модель на  сайті нашого риболовецького магазину. З нею у вас з'явиться повна впевненість у вдалій ловлі коропа.

Основні відмінності карпових котушок 

Перше, що відрізняє коропові котушки від інших аналогів, це наявність системи «бейтраннер». Натомість неї на котушках встановлюють механізм - швидкий фрикціон. Ще однією характерною деталлю є великий розмір шпулі, пов'язаний з передавальним числом. Розглянемо всі ці відмінності більш детально.

Передавальне число


Цей показник означає співвідношення одного обороту рукоятки до кількості оборотів ротора. Звичайне відношення на коропових котушках буває 1 / 4,2, 1 / 4,4 і 1 / 4,8. В інших видах котушок цей параметр може становити 1/5, 1 / 5,2. У швидкісних моделей число обертів ротора може досягати 5,8. Чому у карпових моделей передавальне число таке низьке? Вся справа в тому, що для виведення важких рибин потрібна хороша потужність котушки. Досягти її можна тільки при низькому передавальному співвідношенні. Спрацьовує закон механіки - чим нижче швидкість, тим вище потужність.

Розмір шпулі

Так як швидкість намотування волосіні невелика, то і розмір шпулі повинен бути досить великим. Його визначають виходячи з метражу волосіні товщиною 0,1 мм. Так, наприклад, 1000 означає, що шпуля вміщає 100 метрів мононитки вищевказаної товщини.Ми пропонуємо купити коропові котушки рибальські зі шпулями розміром 6000, 6500, 10000 та 12000. Ціна на такі вироби цілком доступна для більшості любителів коропової риболовлі.

Система бейтраннер

Цей механізм розташований в задній частині корпусу котушки. Управління ним здійснюється спеціальним важелем. Сенс дії бейтраннеру полягає в тому, що при закиданні фрикційне гальмо затягують під потрібний натяг і важелем його відключають. При клюванні риба стягує волосінь і спрацьовує сигналізатор. У цей момент рибалка прокручує котушку, і важіль відкидається в початкове положення. Карпова котушка включає початкові налаштування, тобто вона стає готовою до змотування волосіні. У нашому рибальському магазині ви підберете бюджетну коропову котушку з таким пристроєм. Вона буде коштувати трохи дорожче аналога без нього, але в будь-якому випадку це буде вигідна покупка.

Швидкий фрикціон

Цей пристрій призначений для швидкої затяжки шпулі, тобто діє аналогічно системі бейтраннер. Єдиною відмінністю є вид управління. Фіксують котушку поворотом дискового важеля, розташованого на лицьовій частині корпусу. Його поворот на половину обороту затягує пристрій на максимум. Це роблять після того, як риба справила поклёв. Шпуля фіксується і може працювати тільки на змотування волосіні.

Як придбати карпову котушку

На сайті  вас чекає широкий асортимент товарів для риболовлі, серед якого ви зможете придбати відповідну снасть і багато іншого. Купити коропові котушки для лову ви зможете в нашому інтернет-магазині. Якщо у вас виникнуть додаткові питання, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших фахівців. Вони допоможуть визначитися з покупкою і детально розкажуть про способи оплати та доставки товару.

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти