Махові вудилища купити недорого в рибальському інтернет-магазині Carpan

Махові

Активні фільтри

Махове вудилище - це прообраз стародавньої снасті. Вудка не має пропускних кілець, у неї не передбачена установка котушки. Волосінь прикріплена наглухо до вершини вудки. Назва поплавкової снасті пов'язана з тим, що оснащення по довжині перевищує розмір бланка. Закид наживки і підсікання роблять різким помахом снасті. Вибрати й купити махове вудилище в Україні ви зможете на сайті нашого інтернет-магазину, де знайдете ще масу товарів, необхідних для успішної риболовлі.

Переваги махових вудилищ

  • тростини з вуглепластика володіють малою вагою. Це дозволяє вичікувати клювання, тримаючи в руках вудку довжиною близько десятка метрів протягом тривалого часу;
  • кріплення волосіні на вершинці надає вудилищу підвищеної чутливості;
  • завдяки кріпленню оснащення, підсікання відбувається більш ефективно, ніж у котушкових вудок;
  • низька вартість подібних моделей пояснюється відсутністю пропускних кілець, кріплення для котушки та іншої фурнітури.

Види махових вудилищ

Рибалити маховим вудилищем - це досить нескладний процес. Досвідчені рибалки радять починати займатися риболовлею саме з маховою вудкою. Тростини такого типу поділяють на 3 види:

  1. Стандартні;
  2. Верховодні;
  3. Потужні.


Стандартні

Це одна з найпопулярніших махових моделей. Бланки досить потужні і в довжину досягають 13 метрів. Стандартні вудилища характерні рівним не надто швидким ладом і легкою вагою. На вигляд тонка вершинка викликає сумніви в виведенні крупної риби, але це враження оманливе. Вудка без особливої ​​напруги здатна витримати улов вагою 5 - 7 кілограм.

Верховодні

Верховодка досить невелика рибка. Бланки розраховані на ловлю дрібної і середнього розміру рибки - звідси назва бланків. Вудилища легкі і тонкі з потужним комлем. Їх довжина може бути від 1,5 до 5 метрів.
Основною перевагою верховодних бланків є те, що вони дуже легкі і швидкі. Вудки, як правило, комплектуються вклеєним хлистом «комариний вус». Це зроблено з метою компенсації різких ривків риби.
Недороге верховодне махове вудилище можна знайти на сайті нашого риболовецького магазину. При певному досвіді з таким бланком вас чекає успішна риболовля.

Потужні

Бланки такого типу досить важкі. Ними зручно ловити коропів і сазанів. Довжина вудилищ буває від 7 до 14 метрів. Моделі такого типу називають вудками довгого маху. Вудилища дуже вимогливі до закидання у вітряну погоду і не люблять перевантаження. Треба уважно ставитися до техніки закидання, інакше вудка може тріснути і навіть зламатися. Купити потужну махову вудку разом з оснащенням ви можете в нашому рибальському магазині.

Як купити махове вудилище

На сайті нашого інтернет-магазину здійснюється продаж махових вудилищ за цінами, які вас приємно здивують. Не покидаючи сторінки сайту, можете вибрати і придбати відповідну оснастку і інші товари.

Щоб обзавестися необхідними снастями, досить замовити махове вудилище, оплатити його будь-яким зручним способом і вже протягом найкоротших термінів ми доставимо вам товар!

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти