Воблери

Фільтрувати за

Наявність:

Наявність:

Бренд

Бренд

Колір воблера

Колір воблера

Виробник

Виробник

Довжина

Довжина

Плавучість

Плавучість

Тип

Тип

Країна-виробник товару

Країна-виробник товару

Активні фільтри

Воблер - це штучна  приманка, якою користуються багато рибалок в усьому світі. Виріб достовірно імітує своїм зовнішнім виглядом невелику рибку або земноводне, чим приваблює хижу рибу. На річках і озерах за допомогою цієї приманки успішно полюють на таку рибу, як щука, жерех, окунь та ін. Купити воблер ви можете в нашому інтернет-магазині. Великий асортимент цих виробів на сайті дозволить вам вибрати оптимальний варіант штучної приманки.

Що являє собою воблер

Сучасні полімерні матеріали успішно застосовують виробники рибальських товарів у виготовленні такої приманки, як воблери. За якістю виконання вироби можуть повністю імітувати рибку, повторюючи найменші деталі її тіла. Є приманки, які зображують живця більше символічно, ніж реально.

Будова воблера

Від того, на якій глибині ви будете ловити хижака, залежить розмір «рибки». Якщо ви будете займатися твічінгом на глибині 1-1,5 метра, то слід вибирати невеликі екземпляри. У разі ловлі на відстані від поверхні водойми 3-5 метрів вам знадобиться великий воблер, бо там живуть самі великі хижі особини.

Є моделі цільні, а є фігурки, що складаються з 2-3 рухливих частин і прозорим хвостовим плавцем. Рухомі деталі при виконанні твичинга повністю імітують рухи живої маленької рибки, ніж сильно спокушають хижих представників водойми.

Оснащення воблера

Зброєю для полювання у воблера є трійники.  Потрійні гачки  зазвичай кріпляться до нижньої частини тулуба фігурки по краях і посередині. У деяких екземплярів є ще четвертий трійник у пащі «рибки». Все це зроблено з наміром. З якого б боку хижак не намагався проковтнути воблер, він все одно попадеться на гачок.

Забарвлення

Воблери фарбують, як в світлі яскраві тони, так і в коричневі і темно зеленим відтінки. Колір приманки рибалки підбирають контрастно загальному колірному підводного фону. Це потрібно для того, щоб щука або окунь могли здалеку побачити метушливу рибку. Є моделі покриті малюнком дрібної луски з яскраво вираженими очима.

Якщо ви прихильник такого виду риболовлі, як твічінг, то один з кращих варіантів в Україні купити недорогі воблери у нас, в інтернет-магазині "Карпан". Ми впевнені, що покупка повністю себе виправдає на риболовлю.

Як зробити покупку штучної приманки

На нашому сайті представлений великий вибір воблерів за доступною ціною, ви зможете швидко оформити замовлення, сплативши його будь-яким зручним способом. Також можливо вас зацікавлять і інші товари, необхідні для більш комфортної та продуктивної рибного лову. В інтернет-магазині "Карпан" кожен рибалка зможе знайти для себе всі необхідні снасті і придбати їх не виходячи з дому. А швидка доставка товару до вашого міста ще більше порадує, так як вже найближчим часом ви зможете випробувати нові снасті.

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти