Повідці коропові купити недорого в рибальському інтернет-магазині Carpan

Повідці коропові

Активні фільтри

Різновидів коропових повідків існує велика кількість. Досвідчені рибалки в'яжуть цю оснастку самостійно. Що робити вам - любителям рибної ловлі, у яких немає стільки вільного часу на виготовлення подібних виробів? Виробники товарів для риболовлі пропонують повідкові вироби в готовому вигляді різних кольорів і жорсткості. У нашому інтернет-магазині можна підібрати і купити коропові повідці, зроблені з найбільш якісних матеріалів.

Навіщо потрібен короповий поводок

На відміну від своїх аналогів для інших видів риболовлі коропові повідці мають свої особливості. Існує помилкова думка про те, що активно харчуючись придонна риба не помічає, який саме поводок знаходиться на прикормочной плямі. Можливо, при лові риби на річці так воно і є, але в стоячій воді озера чи ставка обережна риба завжди розгледить невмілий підступ.

Ось для цього і потрібне спеціальне оснащення, яке враховує спосіб харчування коропів. Ця риба всмоктує корм, фільтруючи його викидом води через зябра. Цю специфіку годування враховує будова повідця. Якщо ви будете шукати в Україні коропові повідці, то ми рекомендуємо відвідати сайт магазину "Карпан", де ви знайдете відповідну оснастку.

Як влаштований короповий поводок

Короповий поводок - це нитка з гачком, до якого кріпиться відрізок волосіні (волосся) з  бойлом або іншою  приманкою. Довжина волоса, як і колір волосіні або шнура бувають різними. Колір підбирають під забарвлення загального фону водойми. Довжину волосся можна відрегулювати самостійно. 

Слід зазначити бойлові повідці - це те ж коропове оснащення, тільки для приманки зроблене довше волосся зі зручною петлею для кріплення приманки.

Перевагою заводських повідків перед саморобками є те, що ці вироби відрізняються високою якістю виконання і підвищеною надійністю. 

Як придбати коропові повідці

Купити готові коропові повідці ви завжди зможете в нашому інтернет-магазині, також у нас можливо підібрати снасті, розраховані на ловлю коропа. Широкий асортимент товарів вас не залишить байдужим. Тут зможе знайти для себе снасті досвідчені і початківці рибалки. Прийнятні ціни, вигідні умови співпраці та оперативна доставка - стануть додатковою перевагою покупки. Звертайтеся, будемо раді запропонувати вам якісні рибальські товари від провідних світових виробників.

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти