Офсетні гачки купити недорого в рибальському інтернет-магазині Carpan

Офсетні

Активні фільтри

Риболовля - дуже популярний вид дозвілля, тому існує величезний вибір оснащення для неї. Офсетний гачок - оснащення для джиг фішингу - ловлі спінінгом з особливою технікою підведення приманки. Він має свої види і особливості, які варто знати, щоб правильно вибрати гачок в конкретному випадку.

Чим відрізняється така оснастка

Будь-який  гачок  складається з цівки з піддівом, головки, в вушку якої закріплюється  волосінь, і жала з вістрям. Від звичайного  одинарного  офсетний відрізняється характерним вигином - «сходинкою». Вона потрібна, щоб силіконова приманка міцно трималася, а гачок не чіплявся за різні перешкоди на дні.

Також подібна конструкція не дає рибі відразу зрозуміти, що вона спіймана. На офсетний гачок зазвичай ловлять хижих придонних мешканців водойм. Використовують поролонові або силіконові приманки. Відштовхуючись від обраного рибалкою способу підводки, насадку садять на  джиг-головку  або використовують шарнірний джиг монтаж.

Основні типи

Існують різні офсетні гачки, ціна яких буде відрізнятися в залежності від типу, міцності матеріалу, розміру та інших характеристик.

Розрізняють такі види гачків:

  • texas hook - класична модель з прямим вигином, використовується з вузькотілими насадками;

  • sickle hook - форма, що нагадує серп, ідеально підходить для надійного кріплення приманки і утримання риби;

  • wide gap - завдяки широкому куту загину міцно тримає тверду приманку; Підвантажений підвид, оснащений свинцем, дозволяє виконати особливо дальній кидок;

  • з пружиною - зручний надійний варіант, що продовжує службу наживки.

Вибираючи гачок, потрібно орієнтуватися на бажану здобич і умови риболовлі. А його розмір повинен відповідати габаритам приманки і не заважати її монтажу.

Купити офсетні гачки можна в інтернет-магазині «Карпан»: для вас вигідні ціни, великий асортимент і швидка доставка.

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти