Пікерні вудилища купити недорого в рибальському інтернет-магазині Carpan

Пікерні

Активні фільтри

На водоймах зі стоячою водою рибалки користуються пікерними вудлищами. Пікерні бланки мають малу вагу і ними зручно ловити невелику рибу на ближній дистанції. Якщо ви схиляєтеся на користь такої риболовлі, тоді вам варто купити пікерне вудилище в Україні в рибальському інтернет магазині “Карпан”.

Особливості пікера

Вудилище за своєю будовою дуже схоже на  фідерну вудку, але на відміну від неї пікером не завжди ловлять, використовуючи годівницю. Під час активного лову рибалці не має часу ставити вудку на стійку, її доводиться весь час тримати в руках. Звідси важлива вага бланка і його довжина. Пікерне вудилище якраз володіє такими перевагами - бланк мало важить і досить короткий.

Яким чином здійснюється ловля

Рибалки часто відмовляються від годівниці. Прикорм до місця закидання доставляють  рогаткою або ракеткою. Ловля на короткій дистанції змушує робити часті закидання. Щоб не розполохувати рибу, використовують маленьке  грузило. Воно не створює дзвінких ударів об воду і точно доставляє гачок з наживкою в потрібне місце. 

Оптимальна дистанція лову може становити від 10 до 30 метрів. Для цього дуже зручно користуватися коротким бланком. Виведення риби вагою до 500 грам принесе вам суцільне задоволення від процесу лову. У разі, якщо вдасться зачепити більшу рибину, будьте впевнені - снасть витримає боротьбу з важким трофеєм.

Ми пропонуємо клієнтам купити недорого пікерно вудилище в нашому магазині. Тут можна вибрати вудку потрібної довжини і придбати відповідну  оснастку, необхідну для пікерної риболовлі.

Переваги пікерного вудилища

Коротка легка снасть показує прекрасні результати лову на водоймах з течією, в місцях зарослих очеретом або ділянках з мулистим дном. Компактне і чутливе вудлище дозволяє ловити рибу там, де незручно користуватися бланками інших видів.

Пікерне вудилище являє собою штекерну конструкцію, що складається з двох колін. У розібраному вигляді вудку зручно перевозити і проходити з нею через прибережні зарості.

Вибираємо вудку правильно

При виборі пікера вам потрібно звернути увагу на наступні характеристики:

  • матеріал;
  • довжина;
  • тест;
  • лад;
  • наявність ківертіпов.

Матеріал бланка

Пікерні вудки в нашому магазині - це бланки, виготовлені з якісних матеріалів: карбону і композиту. Карбонові вудилища залучають рибалок своєю міцністю і легкістю. Єдиною перешкодою для їх придбання може стати висока вартість.

Композитні бланки менш надійні, але вони дешевші карбонових аналогів. Ціни на композитні пікерні вудилища в нашому магазині приємно вас здивують. Широкий асортимент рибальського товару не залишить вас байдужим.

Довжина

Коротким бланком зручно управлятися при лові з містка або під покровом де нависають гілки дерев. Стандартна довжина пікером коливається в межах від 2,4 до 2,7 м. Ми пропонуємо придбати бланки довжиною до 3 метрів.

Тест

Величина тесту впливає на ефективність закидання, чутливість бланка при клюванні. Оптимальний тест становить 10 - 50 грам. Перенавантаження може привести до втрати контролю клювання, пошкодження вудки і не точному закиду.

Лад

Пікерні вудилища поділяють по ладу. Повільний тип при клюванні «змушує» згинатися вудку по всій довжині. Середній лад вигинає верхню половину вудилища. Швидкий бланк дуже чутливий при клюванні і миттєво реагуює вигином вершинки пікера.

Наявність ківертіпов

Виробники рибальської снасті часто комплектують пікерні вудилища набором змінних вершинок - ківертіпов. Це стосується тільки вудок швидкого ладу. У нас ви знайдете пікер з комплектом з 3 - 4 ківертіпов.

Як купити пікерне вудилище

Якщо літнім ранком збираєтеся прийти до ставка наловити рибку для юшки, то вам необхідно обзавестися пікером. Найзручніший спосіб купити пікерне вудилище в Києві і інших містах України - це відвідати наш інтернет-магазин. Тут можна підібрати не тільки пікер, але і обзавестися потрібним оснащенням.

Для покупки, обраного товару, досить зробити замовлення і оплатити його будь-яким зручним для вас способом. Протягом нетривалого часу ми доставимо його в ваше місто, щоб ви змогли якнайшвидше скористатися своєю новою снастю. 

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти