PVA матеріали купити недорого в рибальському інтернет-магазині Carpan

PVA матеріали

Активні фільтри

Поява ПВА матеріалів в сфері любительського рибальства справило невелику революцію. Міцні в звичайних умовах вироби швидко розчиняються у воді. Це властивість нового матеріалу принесло безсумнівну користь в такому вигляді риболовлі, як карпфішінг.

Види рибальських ПВА виробів

ПВА матеріали допомагають значно поліпшити ефективність короповій риболовлі. Давайте розглянемо основні їх різновиди. Це сітки, пінки, пакети, нитки і стрічки. PVA матеріал можете підібрати і купити на сайті нашого рибальського магазину.

ПВА сітка

Це своєрідний сітчаста панчоха, натягнута на тубус і укладена в прозору колбу. Трубки бувають різних діаметрів, в основному це розміри 14 мм і 35 мм. Вироби призначені для виготовлення стіків (паличка, стрижень - англ.). Купити сітку для ловлі риби ви можете в нашому інтернет-магазині, де є широкий вибір різноманітної оснастки.

14 міліметрова ПВА система дуже зручна для виготовлення мікростіків, якими зручно працювати на далеких дистанціях.

Сітка діаметром 35 мм хороша для лову риби на ближніх закиданнях. З її допомогою можна зробити об'ємну ПВА-цукерку і доставити її в потрібне місце водойми.

Ми вам рекомендуємо придбати до сітки плунжер для пресування міксу. Це порожнистий циліндр зі штоком всередині. На трубку натягують панчоху з закрученим кінцем, а штоком пресують підгодовування в сітці. Виходить дуже щільний циліндр зручний для закидання.

ПВА пакети

На вигляд вони дуже схожі на звичайні поліетиленові мішки. Насправді вони дуже швидко розчиняються у воді, залишаючи за собою гірку корми із захованим в ній  гачком  з наживкою. В якості наживки краще всього використовувати пелети - це такі щільні циліндрики з прикормочної суміші.

Приманку за допомогою ПВА пакета приготувати не складно. У нього закладають суміш з різних міксів, і туди ж вкладають частину повідця з гачком. Потім верхню частину пакету закручують навколо волосіні.

ПВА стрічка і нитка

Вони служать скріплюючим елементом ПВА оснастки. Ними стягують торці стіків. Ниткою прошивають за допомогою спеціальної голки пелеци, щоб протягнути крізь них поводок. ПВА нитки для риболовлі продаються в нашому магазині невеликими котушками.

ПВА піна

Пористий матеріал служить своєрідним маячком. Насадка, забезпечена шматочком пінки, потрапляючи в стоячу воду, втрачає його. Сплив залишок ПВА піни точно вказує місце падіння  насадки.

Як зробити стік-мікс

Потрібно на кінці сітки зробити вузол ПВА ниткою. З тубуса посуньте панчіх на потрібну довжину. Через відкритий проріз трубки засипте мікс так, щоб він потрапив в вільну частину сітки. Плунжером притисніть суміш до отримання щільного циліндра. Верхню його частину оберніть ниткою і зробіть вузол. Ножицями зріжте стик. Використовуючи голку, втягнув частина повідця з  гачком  всередину сітки. Постарайтеся, щоб жало гачка виявилося поверх стіка. Насадка готова до вживання.

Як купити PVA матеріали

Купити сітку для риболовлі або інші ПВА вироби ви можете в інтернет-магазині "Карпан". Тут є можливість підібрати снасті та аксесуари для різних видів риболовлі. Для здійснення покупки, досить вибрати необхідний виріб і зробити його оплату післяплатою або банківською картою. Якщо вам необхідно допомогу з вибором снасті, обов'язково звертайтеся до наших фахівців. Вони не тільки розкажуть про особливості тих чи інших товарів, але і допоможуть з вибором оптимального варіанту. Для нас важливо, щоб кожен клієнт залишився задоволений покупкою в нашому магазині.  

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти