Рибальські інструменти купити недорого в інтернет-магазині Carpan

Рибальські інструменти

Активні фільтри

Серед різноманітних  аксесуарів Рибальські інструменти займають своє окреме місце. Ці інструменти завжди є у кожного досвідченого рибалки. З ними завжди легко впоратися з такою проблемою, як витяг гачків або блешень, що застрягли в пащі або нутрощах спійманої риби.

Вибираємо рибальські щипці

Звичайні щипці для риболовлі, ціна яких коливається в межах досяжності, багато в чому схожі на медичні затискачі. Різниця полягає в формі кінцівок. Вони, як правило, у рибних інструментів зроблені з вигнутими кінцями полотен.

Поряд з цим є багатофункціональні щипці, які можуть виконувати роль ножиць, затискачів і екстракторів. У нашому інтернет-магазині ви без зусиль знайдете і зможете купити щипці для риболовлі. З ними у вас не виникне труднощів, пов'язаних з отриманням оснастки з спійманої риби.

Моделі відрізняються довжиною важелів і полотен, жало яких має специфічний рельєф для виконання різних операцій. Важелі покриті полімером з протиковзаючим ефектом. Стандартна довжина полотен становить 17 - 18 см. Для великої риби вам буде потрібно модель з полотнами довжиною 23 см.

Зверніть увагу на інструмент, який забезпечений шнуром для кріплення до ременя рибалки. Таке пристосування допоможе уникнути втрати щипців, особливо під час активного лову. У той же час довжина шнура дозволить оперувати інструментом, що не відстібаючи його від ременя. До того ж у нас можливо придбати окремо кліпси для надійного кріплення щипців на одяг, таким чином інструмент буде завжди під рукою, щоб в будь-який відповідний момент ви могли ним скористатися. 

Особливості підбору зевників

Купити зевники для риболовлі ви можете, вибравши на нашому сайті відповідну модель. Це необхідний інструмент для зручного проникнення захоплення всередину риби для отримання застрягшого оснащення. Зевник є рибальською приналежністю у вигляді гвинтової пружини з довгими кінцями.

На риболовлі нерідко бувають випадки, коли спіймана риба глибоко заковтує блешню або гачок з приманкою. Витягти їх без інструменту досить важко, та й вкрай незручно. У той же час є ризик отримати порізи кистей рук об гострі зуби хижої риби, особливо тоді, коли вона різко б'ється.

За допомогою зевнику вдається строго зафіксувати відкриту пащу хижака. Для цього потрібно стислі важелі інструменту ввести в глотку риби і відпустити їх. Після цього можна видаляти застряглий предмет за допомогою щипців, пінцета або екстрактора.

Зверніть увагу на зевники, зроблені з різних полімерів. Пластик, як правило, яскраво пофарбований і не тоне у воді на відміну від своїх сталевих аналогів. Для зимової риболовлі пластиковим інструментом краще не користуватися. На морозі він може просто зламатися.

Де краще купити щипці і зевник

Ці аксесуари для риболовлі ви можете вибрати на сайті магазина "Карпан". У нас ви зможете купити зевник в Україні потрібної довжини за вигідною вартістю, також у вас є можливість зручний затиск, щоб зробити процес риболовлі ще більш комфортним.

Придбати товар у нас досить просто. Для цього достатньо оформити замовлення і оплатити його післяплатою або банківською картою. Протягом короткого часу покупка прибуде найближчим «Нової Пошти». Якщо ви сумніваєтеся в правильності вибору, зверніться за консультацією до наших фахівців. Вам допоможуть визначитися з моделлю вироби, запропонувавши найоптимальніший варіант!

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти