Оснащення та елементи монтажу купити недорого в рибальському інтернет-магазині Carpan

Оснащення та елементи монтажу

Фільтрувати за

Наявність:

Наявність:

Бренд

Бренд

Діаметр

Діаметр

Вага

Вага

Виробник

Виробник

Тип

Тип

Призначення

Призначення

Вид

Вид

Країна-виробник товару

Країна-виробник товару

Активні фільтри

Досвідчені рибалки знають, скільки часу забирає підготовка оснастки. Йдучи назустріч побажанням любителів рибного лову, виробники стали виготовляти комплекти оснащення в зібраному вигляді. Купити готові монтажі для риболовлі ви можете в нашому інтернет-магазині. Не покидаючи сайт, у вас є можливість підібрати снасті для будь-якого виду риболовлі і відразу ж замовити їх в режимі онлайн.  

Як зібрати оснастку для фідерної риболовлі

Збірка складається з нескладних операцій. Для складання всієї конструкції знадобиться повідець з  гачком, порожниста кутова трубка (антирозкрутка) з вертлюжком, до якої пристібають годівницю і намистинку. 

Волосінь або шнур  протягують через трубочку і намистинку. Кінчик прив'язують до повідця з гачком. Годівницю пристібають до трубки вертлюжком. Фідерне оснащення готове. Залишається помістити корм в фідер і завести туди гачок.

Пружину оснащують дещо іншим способом. Всередині неї вбудована трубка, через яку протягують волосінь. Годівниця має вигляд конуса. Її вузька частина повинна бути звернена в сторону вудилища. Кінець волосіні виводять назовні приблизно на 5 см. І надягають намистинку, яка буде служити стопором. До кінця волосіні прив'язують вертлюжок. На поводок з гачком надягають гумову трубочку, яка буде виконувати роль антирозрутки. Повідець з'єднують з вертлюжком - фідерне оснащення готове.

Чому вигідно купити готовий монтаж

Незважаючи на цілком зрозумілі роз'яснення, зібрати такий монтаж без певного досвіду досить складно. Ще потрібно придбати окремо всі складові фідерної оснастки. Крім цього доведеться витратити багато часу на цю збірку.

Щоб позбавити себе від цих турбот, буде простіше купити рибальські монтажі. Ваш відпочинок на риболовлі не зіпсує обірване фідерне оснащення, застрягше в корчі. Ви зможете швидко замінити втрату готовим монтажем. Особливо це виручить в розпал активного клювання.

Де придбати готове фідерне оснащення

Якщо ви шукаєте готові монтажі для риболовлі в Україні, тоді ви звернулися за адресою. Інтернет-магазин "Карпан" представляє своїм клієнтам великий вибір недорогої оснастки в зборі для фідерної риболовлі. До того ж ви зможете доглянути для себе і інші товари, які дозволять перетворити процес рибної ловлі в суцільне задоволення.

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти