Риболовні окуляри купити недорого в інтернет-магазині Carpan

Окуляри

Фільтрувати за

Наявність:

Наявність:

Колір

Колір

Країна-виробник товару

Країна-виробник товару

Активні фільтри

Любителі рибного лову часом проводять на рибалці цілий день. Спостереження за  поплавком в сонячний час доби позначається на втомі очей. Відблиски на воді можуть призвести до тимчасового розладу гостроти зору.

Сонцезахисні поляризаційні окуляри для риболовлі призначені для заломлення світлових променів, тим самим покращуючи якість зору, підвищуючи контраст зображення і створюючи додатковий комфорт під час рибної ловлі. Купити окуляри для риболовлі ви можете в нашому інтернет-магазині. Ми впевнені, що в цих окулярах вам не завадять вудити рибу відблиски на поверхні води.

Основні переваги

  • знімається напруга зору;

  • блокується негативний вплив ультрафіолетових променів;

  • зменшується відчуття втоми очей;

  • збільшується контрастність і чіткість зорової картинки.

Пристрій окулярів для риболовлі

У поляризаційних окулярах для риболовлі використовуються спеціальні лінзи з полікарбонату, який є чудовою альтернативою склу. Бездоганна проникність, ударна міцність і легка вага - все це відноситься до даного виду аксесуарів. Поляризація лінз досягається прокладкою спеціальної плівки між шарами полімеру.

Окуляри мають здатність не пропускати сонячне світло, відбите від горизонтальних поверхонь (в нашому випадку від водної гладі). Їх легкість дозволяє рибалці комфортно себе почувати під час їх носіння протягом всієї рибалки.

Особливості вибору

У нашому магазині ви можете підібрати і купити сонцезахисні окуляри для риболовлі за цілком доступними цінами. На сторінках сайту представлено близько 60 моделей від знаменитого польського виробника Jaxon.

При виборі окулярів звертайте увагу на колір лінз. Є моделі з досить темним напиленням для яскравої сонячної погоди. Більш світлі скла з таким же якісним ефектом поляризації гарні для похмурої погоди, лісових річок. Це важливо в разі постійної зміни світлового фону - то темно, то світло.

Окуляри Jaxon для дуже яскравого сонячного світла мають додаткове дзеркальне покриття. Воно може бути синього, оранжевого або сріблястого кольору. Цим добиваються значного зменшення сили впливу сонячних променів. За допомогою нової технології були розроблені лінзи жовтого кольору. Вони дають додатковий контраст зорової зображення.

У відбитих променях істотну частину займає жовтий спектр довжиною 580 нанометрів. Лінзи з жовтим покриттям видаляють цей спектр, тим самим покращують чіткість зображення.

Аксесуари

Купуючи поляризаційні окуляри, не забудьте придбати футляр і шнурок для них. Чохол не має гострих кутів, а його міцний корпус охоронить оптичний виріб від випадкового механічного впливу.

Шнурок має кінцеві петлі, які надягають на дужки окулярів. Під час виведення або різкої підсічки окуляри можуть злетіти з голови і розбитися або потонути у водоймі. Щоб цього не сталося, треба обзавестися страхувальним шнуром. 

Відвідавши інтернет-магазин "Карпан", ви обов'язково знайдете підходящу модель окулярів для полювання і риболовлі. На сторінках сайту вас чекає широкий вибір поляризаційних моделей, серед яких зможете знайти найбільш відповідний для вас варіант.

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти