Список товарів за брендом Sufix

SUFIX - світовий бренд з багаторічною історією. Його знають в першу чергу завдяки суперміцній рибальській волосіні. В асортименті знайдуться варіанти для різного лову. Вагома перевага продукції - ціна. Вона доступна широкому колу покупців. Тепер і українські рибалки можуть спробувати вироби цієї популярної марки.

Особливості ТМ SUFIX

Компанія SUFIX була створена в США. Але на сьогоднішній день входить у великий міжнародний концерн Rapala, який базується в Фінляндії. Там же знаходяться і виробничі потужності компанії. Зміна власників ніяк не позначилася на якості продукції. Навпаки, бренд став ще популярнішим і очолив різні рейтинги виробників рибальських лісок по всьому світу. Його знають в Америці, в Європі і в Азії.

Вибір товарів вразить навіть найвибагливішого рибалку. І професійні спортсмени, і ті, хто просто любить провести час з вудкою, оцінять широкий асортимент і відмінні характеристики моделей. У продажу є як плетена, так і монофільна волосінь. Особливим попитом користуються варіанти для ловлі спінінгом.

Вони виготовлені з надміцної сировини, яке концерн Рапала замовляє з Японії: нейлону, флюорокарбоната і так далі. Міцність і зносостійкість матеріалів не викликають сумнівів. Вироби прекрасно протистоять корозії, перепадів температур, механічних пошкоджень і стирання.

Волосінь SUFIX:

  • міцна;

  • гладка;

  • чутлива;

  • зносостійка;

  • безпечна;

  • доступна.

З такою не зірветься ні приманка, ні риба. Саме тому вони так популярні у рибалок у всьому світі. Досвідчені спортсмени часто віддають перевагу саме цому оснащенню, адже знають, що ті не підведуть.

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти