Список товарів за брендом Cukk

Риболовля - популярне дозвілля і непростий вид спорту. Її успіх визначають не тільки підготовка і реакція рибалки, але також  оснащення, яке він використовує. Засновники угорського підприємства CUKK знають, як важливі хороші снасті і завжди прагнуть залишатися в лідерах європейського ринку. Компанія випускає безліч рішень для лову нехижих видів риб.

Особливості виробника

CUKK - компанія з Угорщини, яку знають по всій Європі і світу. Її головні переваги - відмінний вибір продукції і власне виробництво. Мета бренду - забезпечити рибалок всім необхідним для простої і комфортної риболовлі. Технологи постійно тестують нові поєднання компонентів, шукають способи вдосконалити продукцію і домогтися ще більшої ефективності в різних водоймах.

Продукцію відчувають в реальних умовах. У виробника є власне озеро і команда досвідчених рибалок, що перевіряють кожну модель на практиці. Завдяки чому вдається підвищити характеристики снастей до максимуму. Такі рибальські інструменти подобаються і професіоналам, і новачкам.

Вибір товарів

Асортимент торгової марки CUKK налічує понад 160 найменувань. Серед них:

  • прикормки;

  • наживки;

  • ароматизатори;

  • суміші;

  • насадки.

Всі вони володіють чудовою якістю і екологічністю. Продукція торгової марки виконана з натуральної сировини, тому абсолютно безпечна для навколишнього середовища. Не дивно, що її вибирають світові спортсмени-рибалки.

Від конкурентів бренд відрізняється і ціновою політикою. Розцінки на товари не завищені і дозволити їх собі може кожен. Шукайте найпопулярніші позиції за вигідною вартістю в нашому каталозі.

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти