Список товарів за брендом Feeder Sport

Рибальські снасті від професійного спортсмена просто не можуть бути поганими. Хто краще експерта в цьому виді спорту знає, які інструменти необхідні, щоб зловити ту чи іншу рибу. Представляємо вашій увазі Feeder Sport - бренд від капітана української команди з рибної ловлі фідером.

Переваги компанії Feeder Sport

Фідер Спорт випускає різноманітні фідерні годівниці, які прекрасно показують себе на звичайній рибалці, а також приносять рибалкам призові місця на міжнародних змаганнях. Це не дивно, адже в їх розробці взяв участь професійний спортсмен Ігор Веселовський, капітан збірної України з фідерної риболовлі.

Годівниці добре тримаються на дні навіть при сильній течії. Вся справа в їх формі. Вироби виконані у вигляді циліндра з виступами на грузку. Вантаж кріпиться на плоску частину циліндра. А за рахунок пластикових крил годівниці спливають вертикально. Тому не чіпляються за каміння, водорості та інші перешкоди.

Всі плюси продукції Feeder Sport:

 

  • розбірна конструкція - вага огрузки легко підібрати під конкретні умови;

  • хороший вибір розмірів - у продажу є маленькі, середні і великі моделі вагою від 16 до 120 г;

  • міцність - для виготовлення використовують ударо і морозостійкий пластик;

  • аеродинамічної - снасті летять далеко і точно;

  • непомітність - моделі виконані з напівпрозорого матеріалу, тому майже непомітні в воді;

  • стійкість - годівниці не перекручується, їх утримує спеціальний вертлюжок;

  • різноманітність форм - в асортименті знайдуться вироби для різних водойм.

Продукція Фідер Спорт не в'язне на дні, що не чіпляється за предмети. Її нескладно закинути саме туди, куди потрібно. Це відмінний вибір для фідерної ловлі.

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти