Список товарів за брендом Stonfo

Якісні аксесуари для риболовлі родом з Італії - це бренд Stonfo. Він уже досить давно на ринку і встиг завоювати визнання споживачів у багатьох країнах. Онлайн-магазин Карпан пропонує і вам познайомитися з продукцією італійської торгової марки.

Чим відрізняється Stonfo Fishing

Виробник відноситься до великої компанії Stoppioni s.n.c., чия спеціалізація - рибальські комплектуючі чудової якості. Вона знаходиться у Флоренції і працює в цій індустрії вже більше тридцяти років. Підприємство розробляє власні моделі і виготовляє їх на місцевому заводі. Запатентовані технології, високоякісні матеріали, широкий асортимент - бренди Stoppioni s.n.c. можуть запропонувати рибалкам безліч переваг.

Цими ж плюсами володіє ТМ Stonfo. При створенні продукції її співробітники спираються на дані наукових досліджень, останні інновації і оригінальні ідеї. Колекція постійно поповнюється новинками, які подобаються і досвідченим рибалкам, і новачкам.

В асортименті багато моделей найбільш затребуваних аксесуарів:

  • підсак;

  • чохлів;

  • сумок;

  • коробок;

  • щипців і т. д.

На заводі є все необхідне для випуску виробів: майстерні по виготовленню прес-форм, дроту і пружин, металообробний і монтажний цехи, обладнання для лиття пластмас і навіть власний відділ друкарні. Тому виробництво повністю автономно і не залежить від інших підприємств.

Один з основоположних принципів діяльності компанії - повага до навколишнього середовища. Вона багато уваги приділяє відновлюваній енергії та іншим екологічним технологіям.

Вироби торгової марки зручні, ергономічні, прості у використанні, довговічні. Підходять для різної риболовлі, рибалки на, коропову і так далі. Ознайомитися з найцікавішими товарами Stonfo можна в нашому каталозі.

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти