Список товарів за брендом Power Pro

Гладка, міцна, еластична - така волосінь потрібна кожному рибалці. PowerPro - лідер на світовому ринку з виробництва надміцних рибальських лісок. Також виробник пропонує змінну оболонку кабелю для Даунригери. Його ексклюзивні технології і преміальні матеріали виводять риболовлю на абсолютно новий рівень.

Переваги продукції бренду

Вироби PowerPro буквально перевернули уявлення про те, як повинна виглядати гарна плетінка. З ними не зрівняється ні стандартна мононитка, ні інші популярні суперплети. Весь секрет у особливій технології виробництва Enhanced Body Technology. Завдяки їй виходить ідеально плетена структура з відмінними характеристиками качки і перевертання.

Вона прекрасно підійде для джиггинга, закидання, троллінгу, підлідної, нахлистової і великої ловлі. Продукція ПаверПро затребувана в різних умовах і відмінно поводиться при низькій розтяжці.

Надміцні плетені волокна (Honeywell Spectra HT, Maxcuatro, Spectra Fiber і інші) оброблені за ексклюзивним методом, створеним технологами компанії. Лінія виходить дуже гладкою, чутливою, а неймовірна міцність досягається за рахунок восьмикінцевої конструкції і щільного переплетення. Підсилює її спеціальне покриття EBT.

Дальність закидання збільшена і оптимізована під кожен тип котушки. Волосінь відрізняється хорошою стійкістю до стирання, тому шанси втратити  приманку або улов зводяться до мінімуму. Технологічне ПТФЕ-покриття відштовхує вологу і не замерзають.

Вироби PowerPro надійні, якісні, чутливі. Це ідеальний вибір для лову крупного улову! У нашому каталозі представлені кращі моделі.

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти