Прикормки, насадки купити недорого в рибальському інтернет-магазині Carpan

Прикормки, насадки

Фільтрувати за

Категорії

Категорії

Розмір

Розмір

Колір

Колір

Наявність:

Наявність:

Бренд

Бренд

Смак

Смак

Виробник

Виробник

Особливості

Особливості

Тип

Тип

Країна-виробник товару

Країна-виробник товару

Розмір

Розмір

Вага упаковки, г

Вага упаковки, г

Активні фільтри

Правильне підгодовування риби і вибір оптимальних насадок для конкретного виду лову - основа успішної риболовлі. У нашому магазині ви зможете купити  підкормки для риби, які забезпечать гарантоване залучення майбутнього улову до вашої наживки. Їх різноманітність служить для ефективного клювання мирних і хижих мешканців водного світу.

Прикормка

Вона може бути у вигляді зернових гранул, м'якої макухи або різних харчових сумішей, наповнених ароматизаторами. Речовини в складі прикормки поширюють запах у воді на великі відстані. Є прийоми створення «смачних» доріжок на дні водойми, які, врешті-решт, приведуть рибу до вашого гачка з насадкою.

Прикормка формується на базовій основі (кормовий скелет), просоченій різними смаковими ароматами. Засіб має бути досить щільної консистенції. Це потрібно для того, щоб намоклий корм не розсипався і не був унесений течією.

Виробник намагається дати повну інформацію про характер прикормки на упаковці товару. Це може бути макуха пиляна і підсолена. Цікаві вироби у вигляді повітряного тіста. Воно може бути зі смаком сиру, часнику, меду, полуниці. Для хижих риб підходять засоби з запахом ліверу і навіть лобстера. Купити підкормки для риболовлі в Україні просто, достатньо замовити її в нашому інтернет магазині, де вам додатково запропонують необхідні аксесуари.

Купити недорого рибальську підкормку можна в пакетах вагою 30 гр. Є розфасовка деяких кормів масою 1 кг і більше. Пелети ми пропонуємо в пластикових прозорих банках.

Насадки

Насадками називають штучну наживку. Наш магазин пропонує великий асортимент бойлів. Це наживка сферичної форми. У ній легко заховати гачок. Бойли не розчиняються у воді тривалий час. Всі вони просякнуті різними ароматами. На сторінці сайту в розділі «Насадки» ви знайдете кілька десятків різновидів штучної наживки.

Привабливі для риби кульки мають різний розмір, колір, смак і запах. Бойли продаються в пакетах і банках. Варіанти комплектації включають 200 гр. насадок, а в банках їх поміщається 100 гр. Діаметр куль буває 14. 16 і 18 мм. Виробник обов'язково вказує на упаковці їх смак.

Особливості лову на бойли


Гачок вдягають в штучну наживку. Вістря потрібно трохи залишати зовні. Це необхідно робити для того, щоб підсікання забезпечило надійний зачіп риби. Бойли з'єднують в групу з кількох штук з гачками. Їх використовують для придонного лову. Наживка зазвичай плаває в 2 - 3 см від дна водойми.

Насадки в основному розраховані на ловлю коропових риб. Короп - риба дуже обережна. Перш ніж проковтнути наживку він може зробити кілька підходів. Ефективність підсікання багато в чому залежить від майстерності рибалки. Цьому сприяє чутливість вудилища, яке передає коливання від клювання руці, що тримає вудку.

Купити насадки для риболовлі в нашому магазині можна, вибравши в каталозі бойли зі смаком шоколаду, черепашки, мотиля, кукурудзи, різних фруктів і ін. Якщо аромат насадки буде підібраний правильно, то вас чекає вдала ловля.

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти