Повідці спінінгові купити недорого в рибальському інтернет-магазині Carpan

Повідці спінінгові

Активні фільтри

Ловля хижої риби - це спінінговий вид риболовлі. Якщо ви вирішили зайнятися ловом щуки або окуня за допомогою  спінінга, то вам обов'язково знадобиться особливе оснащення. Купити повідці на спінінг ви можете в нашому магазині рибальських товарів. На сайті ми пропонуємо цю оснастку з різними видами волосіні.

Чому для спінінга потрібен особливий поводок

Хижа риба на відміну від мирних особин полює на представників водної фауни. При підсічці трофей робить різкі і складні по конфігурації рухи. Зусилля спійманої риби становлять досить потужне навантаження на поводок.

З огляду на цю обставину, виробники рибальських приладь для виготовлення цього виду оснащення застосовують вольфрамову нитку,  флюорокарбоновую волосінь  і повідковий матеріал 7х7.

Види фабричних спінінгових повідків

Вольфрамова нитка

Повідці з вольфрамової нитки дуже міцні і досить гнучкі. Невелика вага і висока еластичність дозволяють використовувати різні воблери, що позначається на ефективності риболовлі.

При сильних ривках подсіченного трофея або витягуванні оснастки з-під корча, шляхом утворення закручується в спіраль, тим самим приходить в повну непридатність. Тому таке оснащення найкраще застосовувати для лову невеликих окунів.

Флюорокарбон

Цей відносно новий матеріал успішно застосовується для виготовлення спінінгової оснастки. Купити повідці для спінінга ви зможете у нас. У нашому магазині ми пропонуємо практично все необхідне для спінінгової риболовлі. Унікальні якісні характеристики флюорокарбоновую повідків роблять їх найкращими виробами в лінійці аналогічних моделей.

Повідковий матеріал 7х7

Повідці з цього матеріалу з'явилися на ринку рибальських товарів порівняно недавно. Нитка являє собою міцний шнур, що складається з переплетених монониток. Головною перевагою оснастки є те, що повідцю не страшний перекус щучими зубами, найгострішими серед хижих риб.

Як обзавестися спінінговими поводками

У вас є можливість купити повідці для спінінга з перерахованих вище матеріалів за цілком доступними цінами в інтернет-магазині "Карпан". Також додатково ви зможете доглянути інші снасті та аксесуари, які дозволять зробити вашу риболовлю більш продуктивною. Здійснюйте замовлення цікавих товарних позицій сьогодні, щоб в уже протягом кількох днів отримати їх і відправитися за хорошим уловом!

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти