Зимові котушки купити недорого в рибальському інтернет-магазині Carpan

Зимові котушки

Активні фільтри

Багато рибаків за звичкою користуються найпростішими зимовими намотувальними пристроями, якими переповнений ринок рибальських товарів. Наш інтернет магазин намагається надавати якісний товар від брендових виробників. У нас ви зможете придбати катушки для зимової риболовлі, а також одночасно підібрати і відповідне  вудилище за вигідною вартістю. 

Пристрій брендових зимових котушок

Зимові інерційні моделі - це котушки, які обладнані потужним механізмом, фрикційним гальмом, а також тріскачкою. Розглянемо, якими технічними особливостями володіють ці пристрої.

Механізм котушки влаштований таким чином, що виключає дотик руками  волосіні. При виведенні потрібно просто крутити ручку, а всю роботу виконує механізм з високим передавальним числом. Це дозволяє виробляти всі маніпуляції, не знімаючи рукавичок, особливо це важливо при ловлі риби в сильний мороз. 

Щоб волосінь не змогла обірватися, котушку обладнали фрикційним гальмом. Його зусилля регулюється за допомогою зірочки на ручці точно так, як це робиться на  мультиплікаторних котушках.

Фрикціон допомагає збільшити чутливість вудилища. На такі котушки для зимової вудки можна ставити тонкі мононитки товщиною близько 0,12 мм. Подібне волосіня вимогливе до процесу виведення і може легко порватися, якщо намагатися дістати їх руками.

Ще однією перевагою зимової котушки є можливість плавного відведення волосіні. Для цього достатньо натиснути кнопку збоку ручки, і волосінь стравлюється під вагою приманки. Цей момент важливий у разі, коли риба стоїть за течією і вам необхідно повільно сплавити наживку або блешню з водного потоку.

Інерційне гальмо не дозволяє сплутати волосінь в шпулі. Він зупиняє обертання бобіни в той момент, коли приманка торкнеться дна. Гальмівний вузол поміщається під ручкою котушки і регулюється, як фрикціон.

Клавіша тріскачки перемикає механізм з безшумного в шумовий режим, як це влаштовано на спінінгових моделях. Завдяки цьому, ви можете чути клювання або опір хижака.

Брендовими зимовими моделями можуть користуватися, як правші, так і лівші. У продаж котушки надходять з ручкою на лівій стороні. За допомогою викрутки можна легко перебудувати пристрій під праву руку.

Матеріал виготовлення

Інерційні котушки не бояться морозу. Їх виготовляють з монолітного полікарбонату. Цей матеріал спокійно переносить температуру навколишнього середовища до 400С. Він досить міцний. У разі раптового падіння снасті на лід з котушкою нічого не трапиться. Купити зимові котушки з такого матеріалу ви можете, відвідавши наш інтернет магазин. Тут ви знайдете найрізноманітніші оснащення для будь-якого виду риболовлі.

Як купити котушку для зимової риболовлі

У нашому інтернет-магазині кожен клієнт зможе придбати якісні зимові котушки, ціна пристроїв вас приємно порадує. До того ж на сайті представлений широкий асортимент снастей і інших аксесуарів, які можуть стати в нагоді рибалці під час підлідної ловлі. Вибирайте сподобавшийся товар, оформляйте замовлення і ми в найкоротші терміни доставимо його!

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти