Зимові вудилища купити недорого в рибальському інтернет-магазині Carpan

Зимові вудилища

Активні фільтри

Зимова вудка - це дуже короткий удильник з котушкою. Вудка для зимової риболовлі це проста снасть, яка повинна бути добре налаштована на продуктивний улов. Зимові вудки використовують для ловлі риби на замерзлих водоймах. Купити зимове вудилище для підлідної ловлі риби можна в інтернет-магазині “Карпан”.

Різновиди зимових вудилищ

Удильники для зимової риболовлі можна розділити на три основні групи. Це поплавкові вудилища, бланки для лову на мормишку і вудки для лову на балансир і блешню.

Поплавкове оснащення

Така вудка складається з вудилища, котушки з  волосінню,  гачка  і поплавка. Бланк буває довжиною зазвичай не більше 30 сантиметрів. Він оснащений невеликою інерційною котушкою, призначеної для зберігання невеликого запасу волосіні. Оснащення може мати спеціальний фіксатор для установки на льоду. Зручна рукоять ізолює кисть руки рибалки від холодних частин вудки. Рукоятку виготовляють з пробки або полімерного матеріалу. 

Котушка зроблена в варіанті «мікро». Вона кріпиться до руків'я різними способами. У нашому магазині ви можете купити вудлище для зимової риболовлі з уже вбудованою котушкою, так і без неї. Зимове оснащення на нашому сайті представлене цілою лінійкою з різних моделей.

Волосінь для котушок поплавців бланків застосовується дуже тонке. Їх товщина коливається в межах від 0,05 мм до 0,15 мм.

Бланки для лову на мормишку

Це найкоротші удильники для підлідного лову. Вони призначені для лову невеликої рибки. Відмінною особливістю вудки для мормишечної ловлі є наявність кивка з кільцем на кінці удильника. Оснащення має також рукоять і котушку. Довжина удильника варіюється в діапазоні від 15 до 20 сантиметрів. Бланки виготовляють з полімерів або вуглепластика. Такі вироби мають підвищену міцність, гнучкістю і не тонуть у воді.

Волосінь для котушок застосовується товщиною від 0,08 мм до 0,1 мм. Для лову великих трофеїв застосовують жилку від 0,15 мм до 0,25 мм.

Кивок це самий чутливий елемент бланка. Він несе дві функції - управління грою блешні і є сигналізатором клювання. Купити зимову вудку такого типу можна на сайті нашого риболовецького магазину. Вдалий вибір моделі принесе вам чимало риби.

Вудилища для лову на балансир і блешню

Такі вудки розраховані на улов великої сильної і хижої риби. Удильники бувають довжиною 30-35 см. Для лову без кивка потрібно бланк довжиною 40-45 см. Жорсткість хлистика повинна бути середньої при ловлі на блешню. Для риболовлі на балансир застосовують більш жорсткі бланки.

Як придбати вудилища для підлідного лову

У нашому інтернет магазині у вас є можливість придбати зимове вудилище, ціна якого буде прийнятна для кожного. Якщо у вас виникнуть додаткові питання або складності з вибором моделі, обов'язково звертайтеся за консультацією до фахівців нашого магазину. Вони допоможуть підібрати оснащення з урахуванням ваших потреб, а також запропонують додаткові аксесуари, які дозволять повернутися з риболовлі з хорошим уловом!

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти