Спінінгові вудилища купити недорого в рибальському інтернет-магазині Carpan

Спінінгові

Активні фільтри

Спінінг - це вид спортивної снасті, який використовується для далеких закидів відповідного оснащення, як з берега, так і з плавзасобу (човни, плоти або катера). Удильна снасть являє собою тонкий конус. Потовщена основа носить назву комель, а протилежний тонкий кінець називають вершинкой.

Уздовж спінінга встановлені пропускні кільця. Вони потрібні для того, щоб волосінь не скочувалася в бік. У комля закріплена котушка з ручкою. При закиданні наживки котушка розмотує волосінь. У процесі лову рибалка рукояткою обертає барабан, вибираючи оснащення з води.

Спінінгові вудилища виготовляють з вуглепластика, скловолокна і тонкого металу. У нашому магазині рибальських товарів ви можете вибрати і купити спінінг відомих брендових марок.

Класифікація спінінгів


Технічні характеристики спінінгів - це довжина, тест, клас і лад.

Довжина


Довжину вудок вказують в одиницях виміру країни виробника в метрах, футах і дюймах. Вироби для зручності перевезення роблять двосекційними або багатоколінчастими. Також існують телескопічні моделі.

Тест


До цієї характеристики відноситься маса приманки, яку закидають спінінгом. Виробник на ярлику виробу вказує мінімальну і максимальну вагу наживки. Ця величина може бути виражена в грамах або унціях. Лімітована маса приманки повинна забезпечувати ефективний її закид.

Клас


Спінінгові вудилища діляться на 4 класи. Загальноприйнята класифікація за вагою приманки виглядає так:

До 5 гр. - ультралегкий.

7 - 15 гр. - легкий.

15 - 40 гр. - середній.

40 гр. і більше - важкий.

Строй


Найменування характеристики визначає жорсткість спінінга. Розрізняють 3 ступеня гнучкості. Це швидкий, середній і повільний лад. У першому варіанті гнеться тільки кінчик вудилища. Третя ступінь - згинається весь бланк. Чим вище лад, тим більше чутливі на комлі вібрації приманки. Треба знати, що жорстке вудилище спінінга істотно втрачає в хлесткості.

Котушки


Обравши вподобану модель спінінгового вудилища, не йдіть з магазину. Ми рекомендуємо відразу вибрати  котушку для спінінга з  волосінню. Це заощадить час і гроші. Тут можете вибрати намотувальні механізми будь-якої складності виконання. Є дешеві прості конструкції - це інерційні та безінерційні котушки. Досить дорогі мультіплікаторні пристрої не дозволять займатися постійним розплутуванням волосіні. Якщо не зупинить ціна, то краще придбати професійне оснащення і отримати повне задоволення від спінінгової риболовлі.

Як купити спінінги в Україні

Придбати хороше спінінгове вудилище з котушкою досить просто в нашому рибальському магазині. Для цього достатньо замовити спінінг в інтернеті на нашому сайті, і його доставлять в місцеве відділення «Нової Пошти». Вибір спінінгів настільки широкий, що ви зможете купити вподобане вудилище досить недорого. Оплата товару здійснюється будь-яким зручним для клієнта способом, а швидка доставка замовлення стане ще однією важливою перевагою покупки в інтернет-магазині Карпан!

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти