Мультиплікаторні котушки купити недорого в рибальському інтернет-магазині Carpan

Мультиплікаторні

Ще немає доступних продуктів

Залишайтеся на зв'язку! Більше продуктів буде показано тут, коли вони будуть додані.

Мультиплікаторна котушка являє собою вдосконалену інерційну модель рибальської оснастки. З нею набагато зручніше займатися риболовлею з різними видами бланків. Якщо вам необхідно купити недорого мультіплікаторную котушку, зробити це ви зможете в інтернет-магазині "Карпан". 

Для чого потрібен мультиплікатор

Це основна частина спінінга оснащення для лову великої риби. Котушка незамінна для фідерної риболовлі, коли потрібно оперувати важкими годівницями. Нею зручно управляти важкими блешнями і легкими воблерами. Також вона відмінно витримує виведення великих трофейних екземплярів, які відчайдушно чинять опір. Мультиплікаторні рибальські котушки володіють практично ідеальним намотуванням  волосіні  на шпулю.

Класифікація по тесту

Мультиплікаторні котушки зазвичай на своєму корпусі мають маркування із зазначенням максимального діаметра волосіння і її метражем місткості в шпулі. За тестом вони діляться на легкі, середньо-легкі, середні і важкі.

Легкі

До таких типів належать мультиплікатори з тестом / ємністю наступних параметрів: 5,44кг / 72м, 2,72кг / 100м. Їх вага досягає до 200гр, і вони розраховані на приманки вагою 3,5 - 5гр.

Середньо-легкі

Цей вид МК призначений для лову на приманку від 7 гр. За тестом / ємністю розрізняються на наступні категорії: 5,44кг / 90м, 6,35кг / 99м і 4,53кг / 126м.

Середні

До середніх мультиплікаторів відносяться котушки з маркуванням: 6,35кг / 170м, 5,44кг / 150м. З ними комфортно ловити на приманку вагою від 10гр.

Важкі

Важкий тест починається з 20г. і більше. Найпоширеніше маркування важких котушок - це 6,35кг / 225м 7,71кг / 220м.

Котушки гіганти (Big Game)

Ці моделі котушок нагадують, швидше за все, лебідки і призначені для морського лову великих мешканців морів і океанів.

Особливості будови

Внаслідок особливо складної конструкції котушки, її не можна перебудувати під підтримку вудилища з правої руки і навпаки. Тому мультиплікатори бувають, лівобічними і правосторонніми.

Якщо ви вирішили купити мультіплікаторну котушку для рибного лову, обов'язково враховуйте цю обставину. Також уважно вибирайте діаметр волосіння відповідно до маркування на вашому мультиплікаторі.

Вибір гальмівної системи

Гальмо потрібне для того, щоб гасити інерцію обертання котушки при закиданні. Цим забезпечується плавний хід зняття волосіння або плетеного шнура зі шпулі. Мультиплікаторні котушки в Україні ви можете підібрати на сайті нашого магазину, де також знайдете підходяще вудилище. Вироби реалізуються з трьома видами гальмівних систем - це магнітна, відцентрова і механічна:

  • магнітне гальмо мають в основному брендові моделі. Кілька поміщених магнітів всередині корпусу котушки, не дають розвинутися інерції обертання шпулі;
  • відцентрова система гальмування побудована таким чином, що кілька важків в момент розкрутки барабана висуваються від центру до країв циліндра. Торкаючись перетинки, важки силою тертя утримують шпулю від надмірної швидкості подачі волосіння при занедбаності приманки;
  • механічне гальмування виробляється ручним затиском барабана. Таким пристроєм зручно користуватися при далеких закидах, коли приманка знаходиться майже на поверхні води.

Як придбати мультиплікатор

В інтернет-магазині "Карпан" ви зможете придбати все необхідне для успішної риболовлі. Вас чекає широкий товарний асортимент, серед якого ви неодмінно підберете відповідну снасть, одяг і багато іншого. Також вас приємно порадує цінова політика, так як ми прагнемо надати своїм клієнтам якісні товари за вигідною вартістю. Звертайтеся, будемо раді відповісти на всі ваші запитання і допомогти з вибором рибальської снасті! 

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти