Карпові вудилища купити недорого в рибальському інтернет-магазині Carpan

Карпові

Активні фільтри

Зібравшись на риболовлю для лову коропа, ви повинні знати, що велика потужна риба здатна не тільки вирвати снасть з рук рибалки, а й зламати її. Тому потрібно вибирати міцний і надійний бланк. Купити недороге карпове вудилище в Україні ви можете, в інтернет-магазині "Карпан". На сайті представлений величезний вибір не тільки якісних вудок, але і інших видів снасті.

Види і особливості карпових вудилищ


Для класичного лову коропа використовуються карпові вудилища трьох основний моделей:

Слімки

Тонкі бланки, які мають параболічний лад. Завдяки великій гнучкості, вони дозволяють зберегти цілою рибу в процесі виведення. Слімки застосовують для озерної риболовлі, оскільки вони розраховані на закид грузів не дуже великої ваги. Рибалки користуються ними для лову на близьких і середніх дистанціях (100-110м).

Слімки призначені для лову риби в стоячій воді і в чистих місцях, де немає перешкод. Ви отримаєте справжнє задоволення при виведенні слімкою рибин вагою 2-3 кг, ніж з більш потужними і жорсткими вудками. Купити карповика також можна в нашому магазині. Ми впевнені, що з ним вас чекає вдалий лов риби.

Універсальні

Їх особливість полягає в тому, що ними користуються не тільки у водоймах зі стоячою водою, але і при лові в умовах сильної течії, присутності на дні корчів і скупчення водоростей. При наявності певного досвіду за допомогою такого бланка можна закинути наживку на 120 - 130 м. Універсальні вудки одні з найпопулярніших бланків серед рибалок - карпятників.

Дальники

Це потужні і жорсткі бланки, розраховані на закид дуже важких грузів. Такі вудилища здатні витримати коропа вагою 5-10 кг. Їх використовують при завезенні насадки з човна на 200-300 м. Ними зручно користуватися при лові в річках з сильною течією з крутого берега.

Дальникам не страшні корчі та інші перешкоди на дні водойм. Вдала рибна ловля багато в чому залежить від навичок і досвіду рибалки. За допомогою таких вудилищ закидають оснащення на 170 і 180 метрів. Тому, якщо ви хочете зловити важкого коропа, заздалегідь подумайте про придбання відповідної снасті. Сьогодні у кожного рибалки є відмінна можливість недорого купити коропові вудилища, з якими гарантований відмінний улов.

Карпові вудилища: характеристики

Коропові вудилища, як і всі інші види снасті, відрізняються ще іншими параметрами. Це такі характеристики, як довжина, тест і лад.

Довжина

Класичні бланки в основному бувають довжиною 12, 12.6 і 13 футів (фут в метричній системі вимірювань дорівнює 0,3 м), тобто 3,6, 3,75 і 3,9 м. Вибір довжини карпового вудилища багато в чому залежить від фізичних даних рибалки. При зрості 1,75 м підійдуть вудки довжиною 3,6 і 3,75 м. Для людини більш високого зросту оптимальним варіантом буде карповик довжиною 13 футів.

Тест

Цей параметр для класичних коропових вудилищ коливається в межах від 2-х до 4-х фунтів (0,9-1,8 кг). Щоб перевірити, наскільки параметр тесту відповідає оптимальній вазі грузила, треба до показника додати 0,5 або 1. Це і буде оптимальна вага в унціях. Наприклад, для вудилища тестом 3 фунта вага грузила складе: 3 +1 = 4 унції (28 гр. × 4 = 112 гр.).

Строй

Цей параметр визначає жорсткість бланка. Коропові вудилища розрізняють за трьома ступенями гнучкості. Це швидкий, середній і повільний лад. У швидких моделей гнеться тільки кінчик вудки. Вудки повільного ладу при клюванні згинаються по всій довжині.

Товари для риболовлі в магазині "Карпан"

Купити коропове вудилище недорого досить просто в нашому риболовецькому інтернет-магазині. Для цього достатньо визначитися з необхідною моделлю і оформити замовлення на сайті. Якщо у вас виникнуть труднощі з вибором товару, сміливо звертайтеся за допомогою до наших фахівців. Вони не тільки допоможуть підібрати відповідну вашим вимогам вудку, але і проконсультують щодо купівлі необхідних аксесуарів. Для нас важливо, щоб кожен клієнт залишився задоволений покупкою і якістю наданих послуг!

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти