Матчеві вудилища купити недорого в рибальському інтернет-магазині Carpan

Матчеві

Активні фільтри

Матчева рибалка - це ловля на поплавок з далеким закидом. Для цього використовують матчеві вудилища. З їх допомогою «полюють» на велику рибу, яка не підходить близько до берега. Купити матчеве вудилище в Україні ви можете, обравши потрібну модель на сайті нашого інтернет-магазину. Ловля такою снастю принесе справжнє задоволення.

Особливості матчевої риболовлі

Ефективне управління  вудилищем досягається шляхом накопичення досвіду протягом певного часу. На волосінь кріпиться поплавок типу «ваглер». Він має одну точку фіксації. У котушці застосовується спеціальна волосінь, що тоне. За допомогою бланка роблять закиди на 60 - 70 метрів.

Усі вудилища оснащені досить дрібними кільцями на високих ніжках у великій кількості. Високі ніжки кілець потрібні для того, щоб мокра волосінь (ø від 0,12 до 0,2 мм) не прилипала до тонкого бланку (тростини). Волосінь завжди буде вологою так, як її притоплюють, занурюючи вершинку в воду.

Види матчевих вудилищ

Вудилища поділяють на три класи:

  • класична модель;
  • карповик;
  • дистанційник.


Класична модель

Довжина класичних бланків, як правило, буває від 3,9 до 4,2 м. Середній тест дорівнює 10-30 гр. Вудилища штекерного типу складаються з 3-х секцій - це комлевий стрижень, середня частина і кінець з вершинкою.

Карповик

По довжині карпові удильники нічим не відрізняються від класичних бланків. Ось тільки вони мають більшу вагу на 20%. Потужність тростини можна визначити, як щось середнє між повільним і швидким ладом. За своїми характеристиками вудилище поступається спеціалізованим карповикам. Незважаючи на це, тростини витримують виведення найбільших екземплярів придонних риб.

Дистанційник

Потужна тростина пристосована для закидів на довгі дистанції - понад 50 метрів. Бланки досягають в довжину 4,5-4,8 м. Ціни на матчеві вудилища в нашому магазині цілком демократичні. На сторінці сайту ви зможете підібрати відповідну оснастку.

Оснащення для матчевої ловлі


Готуючись до риболовлі на велику рибу, важливо заздалегідь купити матчеву вудку, також важливо підібрати додаткові аксесуари: котушку, волосінь і поплавок.

Котушки

Основною вимогою до котушок є здатність здійснювати рівне укладання волосіні без накладок. Надійне фрикційне гальмо забезпечує ефективне управління оснащенням.

Волосінь

Основною перевагою тонкої надійної волосіні темного кольору є властивість тонути у воді. Справа в тому, що плаваюча на поверхні рибальська нитка, підхоплена вітром, може понести гачок з наживкою в сторону від підгодованого місця.

Поплавок

Поплавці вудилищ для матчевої ловлі відрізняються вбудованою огрузкою. Вони бувають декількох видів. Це статичні і змінні грузила. Останні шляхом коригування кількості складових огрузки можуть змінювати свою вагу.

Недорогі матчеві вудилища можна вибрати і придбати в інтернет-магазині "Карпан". На сайті ви знайдете широкий вибір супутньої оснастки. Умови оплати та доставки товару відповідають найкращим побажанням завзятих рибалок. З нами ваші покупки будуть не тільки вигідними, але і приємними!

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти