Трійники для риболовлі купити в рибальському інтернет-магазині Carpan

Трійники

Активні фільтри

Рибалки зі стажем знають, як важливо правильне якісне оснащення для того, щоб зловити жадану здобич. Має значення все:  вудилище,  волосінь,  котушка  і, звичайно ж,  гачок. Які вони бувають і в якому випадку варто вибрати потрійний гачок для риболовлі, розберемо далі. 

Що собою являє гачок

Ця деталь є чи не найважливішою в рибальському комплекті. Будь-то спінінг, донка або жерлица - в будь-якому випадку необхідний гачок. Саме він дозволить підчепити рибу і, що найголовніше, не упустити її.

Будова гачка:

  • головка з вушком, кільцем або лопаткою;

  • цівку з піддівом;

  • жало з борідкою або без.

Хороша снасть повинна бути міцною, мати відповідний для конкретного мешканця водойми вигин і досить гострою - щоб він не зірвався.

Види і особливості

Найпоширеніша класифікація гачків - за кількістю зачепів. Виходячи з неї, розрізняють:

  • одинарні гачки - мають одне жало, рекомендуються для лову миролюбної риби в літню пору;

  • двійники - два зацепа дозволяють вивудити хижих водних мешканців, застосовуються в усі сезони;

  • трійники - кращий вибір для зимової риболовлі, що дозволяє зловити найбільших хижаків.

Останні два типи забезпечують більшу чіпкість наживки, як живою, так і штучною. Трійник важче, ніж оснащення з двома зачепами, але і тримає приманку набагато краще.

Вартість потрійного гачка різниться в залежності від його довжини, товщини, матеріалу. Зазвичай їх виконують зі сталі - нержавіючої або покритої нікелем, бронзою або іншим антикорозійним покриттям.

Купити потрійні гачки в Україні можна в кожному місті. Але найкращий вибір товарів для риболовлі - в інтернеті. На сайті магазина «Карпан» ви знайдете безліч вигідних пропозицій.

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти