Силіконові приманки

Фільтрувати за

Наявність:

Наявність:

Бренд

Бренд

Колір приманки

Колір приманки

Виробник

Виробник

Тип

Тип

Країна-виробник товару

Країна-виробник товару

Активні фільтри

Серед найрізноманітніших виробів для залучення і попадання риби на гачок можна купити силіконові приманки в нашому інтернет-магазині, які допоможуть їй краще звернути увагу. Правильно підібрана штучна наживка неодмінно забезпечить вам успішну риболовлю.

Чим привабливі силіконові приманки

Приманки з цього матеріалу з'явилися на ринку рибальських товарів України у 2015 році. Незважаючи на такий короткий термін існування, силіконові приманки вже встигли завоювати серця багатьох рибалок. Завдяки пластичності полімерного матеріалу вони дуже вірогідно імітують різних комах, личинок і навіть деяких видів земноводних. Під час джиг проводок приманки повторюють рухи вищеперелічених організмів, ніж природно привертають до себе хижих риб.

Фідерісти і поплавочники приділяють багато уваги смаку, як підгодовування, так і насадок. Щука, судак і окунь, підійшовши близько до приманки, пробують її на смак. У риб смакові рецептори знаходяться не тільки в пащі, а й розташовуються на плавниках і хвості. У їстівних силіконових принадах використовується особливий природний компонент, який і стає джерелом привабливого запаху і смаку для хижих риб. Вони бувають з твістерним хвостиком або з «п'ятою». Форма хвостовика змушує приманку в воді обертатися або плавно гойдатися, як віброхвости.

Як вибрати силіконову приманку

Принади за міжнародною класифікацією мають 17 типорозмірів і пофарбовані в різні кольори. Наприклад, силікон від 1-го до 17 номера має певну прозорість. Кольори, номери яких починаються від 20, світяться в ультрафіолеті.

Для судака і щуки можна підібрати твістер з м'яким струмливим хвостом, з яким при далекому закиданні не буде проблем. Довжина приманок коливається в межах від 1 до 4,5 дюймів. Невеликі приманки також використовуються для успішної ловлі окуня.

Наш магазин пропонує купити силіконові приманки поштучно і цілими наборами. Тут ви зможете придбати відповідні гачки і джиг-головки. До того ж варто звернути увагу на фігурки у вигляді бичків, які мешкають в річках і озерах у великій кількості. На такі приманки трапляються не тільки щуки і судаки, їх із задоволенням «їдять» соми.

Як придбати силіконові приманки

Якщо ви плануєте купити силіконові приманки недорого, то самий раз відвідати сайт магазину "Карпан". У нас ви знайдете не тільки штучну наживку, а й ще багато товарів для лову риби. Здійснити покупку досить просто. Вибирайте вподобану вам модель і оформляйте замовлення. Сплачуйте товар післяплатою або банківською картою, і силіконові приманки будуть доставлені протягом короткого часу в найближче від вас відділення «Нової Пошти».

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти